Güngören / Güneştepe mahallesi iyi midir?

Buradaki binaler yeni ve fiyatları uygun sayılır. (210bin civarı)

Buradan ev satın alınır mı?

Güngören genel olarak bağcılar ve esenler ile birlikte anılsa da aralarındaki en iyi alternatiftir.merter ve haznedar gibi daha gelişmiş bölgeleri barındırır çünkü. Tabi bu iki semtte ev fiyatları çok yüksek. Güneştepe mahallesi bağcılarla sınır. Tramvay ulaşım için büyük rahatlık. Genellikle ailelerin yaşadığı bir yer. Son zamanlarda nüfusu çok arttı. Öyle elit bir yer değil. Ama merkezde olmak ve uygun fiyata ev almak açısından düşünülebilir. Ne yazıkki burda hala market açılışlarında akşama kadar palyaço eşliğinde son ses müzik çalar ve insanlar bu saçmalığa ses çıkarmaz. Yolda yürürken laf atmazlar ama bakarlar. Mahalle kültürü hala devam ediyor. İnsanlar birbirini tanır. Akp seçmeni ağır basar. Başka aklına takılan olursa cevaplarım.

  • cukkalambo  (12.07.15 11:03:04)
Iyi degildir. Gungoren, bir Bagcilar degildir ama ona yakindir. Gungorenin oturulacak yeri varsa Merter'dir ama orada fiyatlar yuksek haliyle. Arkadasin da dedigi gibi akp secmeni ezici ustunlukle agir basar, bu sizin icin iyi mi kotu mu bilmiyorum.
Sonuc olarak Gungoren'de bir eve para baglamazdim.

  • stavro  (12.07.15 11:14:05)