team fortress 2 oynayan var mı?

öyle bi takılıyorum bu ara bu oyunda ancak stok silahlardan sıkıldım. millette envai çeşit silah var. ben de alayım biraz diyorum ama ne iyidir ne kötüdür bilmiyorum.

şu class için şu silah/item mutlaka bulunmalı diyeceğiniz neler var? hangi silahlar güçlü şu an oyunda?

her silahın belirli artıları eksileri var o yüzden şu silah çok iyi kesin kullan diyemiycem o senin silahı nasıl kullandığına göre değişir eğer kolay alışabiliyosan onu kullan herkes için farklılık gösteriyo bu konu
ve bence boşver para verip alma eğlencesine bak o oyunda para verilecek bi oyun değil öyle zaten haftalık belli silah düşüyo sana serverdan

  • GreyFever  (11.07.15 03:06:36)
bi ara deli gibi oynuyordum sabahlara kadar. greyfever'in dedigi gibi her silahin kendine has ozellikleri var onemli olan kendi oyun tarzini belirleyip ona gore secmen ve devamli o silahla oynayip dinamiklerine alisman. ornegin sniper'la cogunluk silahla oynar(di) ben crossbow (ok) ile oynardim. onda mesela sabit durmuyorsa adamin oldugu yere ates edince olduremiyorsun cunku okun gitmesi mermi gibi degil o yuzden ortalama 1 saniye sonra olacagi yere ates ediyorsun. yani heavy ve soldier agir karakterler oldugu icin aimi hemen yakinina tutuyordum ama mesela pyro, scout vs yakalamasi zor. oynaya oynaya oyle bi alistim ki double jump yapan scoutlari bile affetmiyordum.

yani olay kendinoyun tarzini kesfetmen, uygun silahlari bulman ve bol pratik yapmanda bitiyor.
  • xenophobe  (11.07.15 05:16:10)