Excel Öğrenmece

Yaklaşık 3 yıldır aynı iş yerinde çalışyıroum. Bu süre içerisinde hiç excel kullanmama gerek kalmadı, daha öncesinde de hizmet sektöründeydim aynı şekilde orda da hiç gerekmedi. Artık şu an çalıştığım yerden ayrılmak istiyorum, fakat gittiğim tüm iş görüşmelerinde karşıma çıkan sorun excel oldu. Hep bir şekilde aman öğrenirim kolay derdim, fakat iş yerimde diğer insanların kullanışını gördükten sonra o kadar kolay olmadığını anladım. Pratik yapma şansım yok, çünkü hiç kullanmadığım bir araç kendisi, bu yüzden kursa gideyim diyorum. Vardır bunun kursları herhalde ? Kursa gitme diyenler varsa nasıl kendimi geliştirebilirim. Epey epey sıfırdan başlayacğaım çok az bir bilgim var. Zamanım var, hafta içi çalışıyorum, haftasonu kursa gidebilirim hafta içi - sonu evimde kendi bilgisayarımda online olarak bişeyler öğrenebilirim. En hızlısı ve/veya doğrusu nedir ? Başka tavsiyeleriniz varsa tabi ki açığım.

ingilizceniz varsa bunları kağuda çizip yazarak çalışabilirsiniz

chandoo.org
  • cokponcik  (11.07.15 00:24:08)
Ingilizce var ise YouTubetan exselisfun Kanalı'nı da kullanabilirsin

  • okumakserbestbegenmeksart  (11.07.15 02:38:41)