abd seyahat filan

Merhabalar,

2 günlüğüne seattle'da eğitime gideceğim, haftayı birleştirip (cumartesiden cumartesiye) artakalan zamanda sağa sola gitmeyi planlıyorum, uçak yolculuğunu da göze alarak 1-2 yer daha göreyim diyorum. merkezin seattle da olduğunu göz önünde bulundurarak tavsiyeleriniz nelerdir?

Istanbul > Seattle > San Francisco ya da Los Angeles > New York > Istanbul yapabilirsiniz.

  • crown  (10.07.15 19:11:38)
Uçuşu İstanbul-Seattle değil de SF veya LA alabilirsiniz, nasılsa aktarmalı gideceksiniz. SF-LA-Las Vegas yapabilirsiniz. Veya Seattle'a yakın Portland var, güzel yermiş öyle diyorlar, oraya gidebilirsiniz. Yalnız ABD içinde uçuşlar da pek ucuz değil, Seattle-SF 250-350 dolar civarlarında dolaşıyordu geçenlerde bakmıştım. Tarihler de önemli tabi ki.

  • opucuk baligi  (10.07.15 19:56:15)
Ucak yolculugu yaparim dersen amerika'da gidemeyecegin yer yok, ozellikle california'da Los Angeles, San Fransisco, San Diego hatta Las Vegas

Ama ucakla falan ugrasamam dersen, arabayla Portland, vize sorunun yoksa yine arabayla cok yakin olan Kanada cenneti Vancouver.
  • ocaan  (10.07.15 20:22:38)