[]

Mersin antalya arasi yol hk.

Selam romalilar,

bayram vesilesi ile arabayla mersinden antalya ya gitmeye karar verdim. Guzergahi bilen suserlardan yol uzerinde onerebilecegi aktiviteleri alabilirim. (Yuzulecek efsane plajlar, oren yerleri ya da rest gibi..)

Tsk

 
anamur'un sahili güzeldir. ancak o yolu daha önce gittin mi bilmiyorum ama türkiye'nin en kötü yolu. bir yerlerde durmak dahi istemeyeceksin.

cennet cehennem yine bu yol üzerinde. kız kalesi vardı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca. anamurda da anamurium var antik şehir.
  • imo  (10.07.15 18:38:56) 
Aman aman bir restoran yok. İlla mola verecek olursanız ağaçlı'da durun derim. Geri kalan kısımda anamur'a kadar bir yer yok zaten. Yoldan muz almayın:) pazarda daha ucuz aynı muzlar.


  • hadi hadi  (10.07.15 19:50:25) 
Virajı inişi çıkışı dönüşü çok bir yol. İlk defa gidiyorsanız çok dikkatli olun. Zor bir yoldur.


  • etna  (10.07.15 20:01:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.