Para kazandırabilecek blog konuları ya da site fikirleri

Dün gece programlama blog u kara kazandırır mı diye sordum, hayır cevabını aldım. Peki bu konuda önerileriniz var mı?

Geçen gün adsense grubunda bir adamın kazancını gördüm, günlük 2bin o napmış öyle?

Biz napalım, ayda 200-300 kazanmak için ne yapmak gerekir?

bir arakdaşım yabancılar için(ingilizce) türkiyedeki turistik yerlerin tanıtım ve rehber tarzı konularda yazarak birşeyler kazandığını söylemişti tabi ayıp olur diye ne kadar kazandığını sormadım.

  • Sir Anthony Hopkins  (10.07.15 15:50:28)
emin ol kimse burda söylemez

  • calmdown  (10.07.15 15:52:15)
ya 200-300 lira için ub kadar kafa patlatmaya değer mi? gir bir bahis sitesine 1000 tl depozit yap her hafta ağır favorilere belirli bir yüzdeyle oyna gayet güzel kazanırsın 1 senede.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (10.07.15 16:39:59)
cumartesi pazarları tatil olan bir işim var zaten, boş zamanımı değerlendirmek istiyorum, zaten evde oturup dota oynayacağıma, salak salak anlamsız heroların özellkleirini öğreneceğime bir işe yarasın patlattığım kafa. r10dan da çok saçma işler geliyor.

  • sahipsiz  (10.07.15 17:49:02)
ne sitesinden nasıl para kazanılır bilmiyorum ama özellikle ingilizce içeriğe adsense'in daha fazla para verdiğini biliyorum. Youtube videoları için de öyle, diğer reklamlarda da öyle. (mesela videolar için, amerikadaki adam aynı gösterime daha fazla para alıyor, yazılı adsense reklamları için de durum böyleydi galiba)

  • rodriguez2  (10.07.15 18:01:46 ~ 18:02:40)