steam'deki arkadaş listem ve oyunlarım nereye gitti?

ev taşıdığımız için farklı bir yerden bağlanıyorum internete. ne steam'deki arkadaş listem görünüyor, ne de oyuna giriyor. nakille bi ilgisi var mı bunun? arkadaş ekle dediğim zaman da hesabınız bu özelliği karşılamıyor diyor. bunun için oyun satın almıştım falan. ne yapıcaz ki şimdi?

edit: kütüphanede durum kısmında önyükleme tamamlandı yazıyor. ne iş?

hiç mi bilen yok yav?

  • lionel andres  (09.07.15 20:09:18)
bi screenshot alsana merak ettim. başka ip ve konumla girsen de her şey açık durumda oluyor. yanlışlıkla farklı hesaba giriyor olmayasın :D yeni açılmış olan üzerinde para harcanmamış limited accountlar arkadaş ekleyemez sadece.

  • glamdr1ng  (09.07.15 20:17:43 ~ 20:18:31)
yok arkadaşlar hesap 1 hafta öncesine kadar aktifti. steam'deydim sürekli. yeni evden ilk kez bağlanıyorum ama ne oyuna giriyor ne arkadaş listesi görünüyor ne de arkadaş ekleyebiliyorum. listemde arkadaşlarım ve oyunlarım vardı yani. istediğim kişiyi de ekleyebiliyordum. biliyorum o 10 dolar muhabbetini. ekran görüntüsü birazdan geliyor.

edit: minik, hesap kilitlenmemiş. açıyorum hesabı onda sorun yok. oyuna girmiyor ve arkadaş listem boş görünüyor, problem bu.
  • lionel andres  (09.07.15 20:33:07 ~ 20:34:23)
arkadaşlar gönül rahatlığıyla mallara ekleyebilirsiniz.

@glamdr1ng'ın dediği gibi olmuş aynen.
  • lionel andres  (09.07.15 20:50:26)
Farklı bir hesaba nasıl girdin lan?

  • gunde 3 litre kola icen adam  (09.07.15 21:11:20)
ikinci hesabıma diyelim. o hesapta oyunlar nasıl göründü onu da anlamış değilim.

  • lionel andres  (09.07.15 21:22:31)
Kütüphane olarak aynı yer belirtilmiştir eğer sen değiştirmediysen. Steam de senin kütüphane olarak belirlediğin yerleri tarayarak söylüyor zaten şunlar yüklü sende diye.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (09.07.15 21:25:28)