Ne çalsın düğünde?

Sevgili dj ler, müzikle beslenen dimaglar;
Hepinize selam diyorum. Neticede once selam sonra kelamdir.
Arakadasimin düğününde çalacak olan yabancı sarki arayisina girdik. Kismetimizi nerelerde arayalim, öneri olarak neler dersiniz?

palm springs reset'i cok seviyorum ben :)

www.youtube.com

bir klasik olarak lovesong

www.youtube.com

friday I'm in love da olur mesela :)

www.youtube.com

bilumum depeche mode olabilir
heaven guzel sarki ornegin
www.youtube.com

su an aklima gelen bunlar :)
  • mushtopus  (09.07.15 01:02:53 ~ 01:03:12)
ac/dc high way to hell

  • selam  (09.07.15 01:06:04)
Dugunde high way to hell? :)
daha boyle romantic ariyoduk ama.

  • evc  (09.07.15 01:42:05)
  • vasilias  (09.07.15 12:25:22)
  • periyodik pergel  (10.07.15 14:38:24)
coşkun sabah - hatıram olsun neyine yetmiyor diyesim var, hatta dedim.
selami şahin - muhtacım da olur. ama onu da demiyorum çünkü o da yerli.
arif susam - elimde duran fotoğrafın da çok görkemli olur ama bağlamdan kopuyor biraz.. onu da eledim...

ne kaldı? diana ross - lovin livin and givin, diyorum, disco fever! barry white gibi bir erotik ses de olabilir, ama her şarkısını kalabalık kaldırmayabilir. can't get enough of your love falan temiz.. queen denince, you take my breath away de çağrıştı, yavaş ama konsepte uygun.. daha büssürü var aslında ama grooveshark listeleri uçtu. comme d'habitude olur, yahudi düğünüyse hava nagela olur, hatun herifine hediye edecekse nature boy olur.
  • kargn  (10.07.15 14:53:55)
Ya evet şöyle bide bi iki tane dinleyince o tarz seyler gelse mesela karsima. Mesela nereler var bunla ilgili?

  • evc  (10.07.15 15:12:55)
Heaven iyi gider :)

  • my name is faith  (29.07.15 15:35:23)