[]

2006 polo goal kilitleme sesi

bu aleti kilitleyince ötmesini sağlamak için ne yapmak lazım? orjinalinde yok sanırım. ekstradan ne yapılabilir?
 
Sinyaller yanıyordur hocam. Oradan takip etsen? Kilitleyince ses en son doğan slx'lerde çıkıyordu. Bir de renolarda çıkıyor.


  • hadi hadi  (08.07.15 21:15:08) 
ben çok dalgın bir adamım. bir kaç kere kilitlemeden bıraktığım oldu. kilitlediğim ama kilitlemediğimi düşündüğüm zamanlarda oluyor. dönüp tekrar bakıyorum falan. bir ses duysam eminim aklımda kalacak ama. yok mu bir yolu?


  • zam sampiyonu domates  (08.07.15 21:21:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.