[]

Ankara Psikiyatrist / Psikiyatri Merkezi Önerisi

Ankara'da gidebileceğim bir psikiyatirst arıyorum.

Bir iki yere baktım ancak seans başına 400 lira gibi ücretler sözkonusu.

Sağlığımdan daha önemli değil ama ayda iki defa görüşmeye gittiğimi düşünsek maddi açıdan da sürdürülebilir bir yer olmasında fayda var.

Etrafımda konuya ilişkin görüş alma imkanım pek yok, o yüzden deneyimlerinize açığım.

Teşekkürler

 
Teşekkürler ancak çok olumsuz yorum var hakkında, emin olamadım.


  • bihaber  (08.07.15 17:54:32) 
ben madalyon iyi diye duydum. oldukça ilgili ve profesyoneller, olumsuz yorum her yer hakkında var.


  • birtutamkarabiber  (09.07.15 09:24:30) 
madalyonda Uğur Bey'e gitmiştim, iyiydi. ama sonra başka bir dr'una gittim memnun kalmadım.. Uğur Bey'in muayenesi de biraz pahalı sanırım ama tavsiye ederm.


  • omonia  (09.07.15 09:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.