assos'tan nereye geçilir? midilli?

merhaba,

1-3 ağustos'ta assos'ta olacağım. birkaç gün daha tatil yapasım var.
midilli adası'na geçmek mantıklı mı? midilli'de nerede kalınır? ne yenir ne içilir? pahalı olmaması lazım.

tr içinde kalacak olursam nereye devam edeyim 1-2 gün?

midilli adası hk geniş bilgisi olan varsa ses ederse de memnun olurum. yol kaç paradır kaç dakikadır? yemek kaç paradır falan gibi şeyleri sorarım.

teşekkürler...

tr -> bozcaada.

  • inheritance  (08.07.15 14:23:10)
2 hafta önce midillideydim.

orfeas hotel konumu çok iyi banyoları biraz küçük ama fena değil. 2 kişi geceliği 50 euroya kaldık.

ayvalıktan vapurla git gel 25 euro yol 1,5 saat sürmekte.

yeme içme çok pahalı değil. en gözde tavernasına gittik 2 tane 20'lik ouzo, yunan salatası, peynir kızartması, balık, sarma derkene 30 euro ödedik 2 kişi. sonraki gün öğlen yemeğini gene öyle yaptık.

midilli bu arada çok büyük bir ada 7-8 kasabası var. ancak güzel sahilleri adanın diğer tarafındaymış.
  • eleutheiros  (08.07.15 14:40:32)
Yunan şirketleri Midilli-Ayvalık arasında ucuza taşıyormuş Türk firmaları fiyatta geçiriyormuş diye duymuştum.Aslı var mı Yunanlı şirketleri kullanabilirmiyiz iki yönde de?

  • turkuaz  (08.07.15 15:28:25)
ayvalıktan vapurla geçiliyor midilliye. bildiğim kadarıyla turyol ve jale turizm dışında sefer yapan yok. turyolla gidiş geliş 25 euro yani 75 tl civarına geliyor.

  • eleutheiros  (08.07.15 17:46:43)