Şirincede ne yapalım

Yeni geldik. Şirince mutfağı diye bir yere girdik gözleme yiyoruz. Neler yapalım akşama kadar?

Bir de bşr şişe böğürtlenli şarap almak istiyorum. Nereden alayım? Fiyatları biliyor musunuz? Kazık yemeyelim

matematik köyüne gidin, geçen sene zamansızlıktan uzaktan bakmakla yetinmiştim, bu sene kısmet olursa ve alırlarsa içine girmek istiyorum.

küp vişne tavsiye etmişlerdi, tadın bence. alkol oranından bahsetmişlerdi. % bilmemkaç olanlar gerçek oluyor demişti ama bak onu da unuttuk, yaşlanıyoruz allahıma.
  • sotw  (08.07.15 14:26:33)
Meyveli şarapları nerden alırsanız alın fiyatlar aynı 15-20 lira civarında.
Tek sakınca şu ki şirince'ye ilk girdiğinizde solunuzda kalan şarapçıdan almayın.
1. Matematik köyüne gidin.
2. Matematik köyünün aşağısıbda Tiyatro Medresesi var.
3. Matematik köyünden dağa doğru yürüyüş yapıp yakından Anıt Mezar'ı gezebilirsiniz.
4. Yine Nişanyan'ın yaptığı Hodri Meydan Kulesi var, gezebilirsiniz.

Not: Gözleme yemeyin
Not2: Kavunlu şarap alın mutlaka
  • rakicandir  (08.07.15 14:41:14 ~ 14:42:03)