Leyla ile Mecnun'u unutamayan var mı?

Abi kaç sene oldu; ama hala unutamıyorum. Sürekli izliyorum. Sanki gerçeklermiş gibi onların duygularını paylaşıyorum. Var mı benim gibileri? Varsa napcaz biz? Yoksa sadece bensem, ben napcam? Nasıl vazgeçeceğim?

Tüm bölümleri izle izlemediysen, aynı ekibin yaptığı diğer işleri izle ben de özledim, beş kardeş, mutlu ol yeter, bana masal anlatma, ekibin sosyal medya hesapları vs. Bir yerden sonra işin bokunu çıkardıklarını görmen gerekiyor.

  • acccra  (08.07.15 13:59:58)
aynı şeyleri 7 numara için hissediyordum zamnında. baya bildiğin boşluğa düşmüştüm.

  • kumlupara  (08.07.15 14:00:32)
Unutabilen var mı? Yaz geldi, yine baştan başladım. 500.ye izliyorum herhalde.

  • hatunlarin tercih ettigi pic  (08.07.15 14:00:36)
yok. eski sevgililerimi bile unutmuşum, l&m'yi mi unutmayacağım.

  • mermize  (08.07.15 14:03:31)
ben hiç izlemedim ama ekibimdeki bir eleman o kadar çok anıyor ki, artık ilk fırsatta seyredeyim bari diyorum. sürekli diziden replikler kullanıyor, sürekli açıklıyor, artık fenalık geldi.
bayramda oturup seyredeceğim dedim, ağlamaklı oldu, keşke ben de ilk kez seyredecek olsam, çok şanslısın falan dedi.
biraz manyak olduğundan şüphe ediyorum.
  • tiny penny  (08.07.15 14:03:50)
@acccra bütün bölümleri birkaç izledim. Dediğin dizi ve filmleri de izledim. Ama olmadı doymadım :)
@tiny penny evet manyağız; ama sen çok şanlısın lan harbi :'(

  • garaser  (08.07.15 14:13:20)
dün akşam beş kardeşlerde aksakallı dedeyi gördüm. gözlerimden yaş geliyordu az kalsın

  • zugas  (08.07.15 14:27:09)
izlemedim bile ahakshs. izlememde.

  • yuz kiloluk bir zenci  (08.07.15 14:36:49)
aynıyım, ama ben son sezonunu izlemediğim içiçn avantajlıyım.

hiç izlemeyi düşünmüyorum ki, gerçekten bitmesin benim için :)

bu arada dün Beş Kardeş'te ak sakallı dede göndermesini bekliyordum oldu :)
önceki bölümde de erdal bakkal vardı.

hep bir gönderme oluyor, gülümsetiyor,
bazen de "ulan niye bitirdiniz şu diziyi" dedirtiyor.
  • livaneli kadir  (08.07.15 14:47:22)
ben de varım! yalnız değilsin.

  • exist is pretty  (08.07.15 14:59:53)
ben de aynı durumdayım, resmen bir dönemi efsaneleştirmişti bu dizi. soğuk evde kat kat hırkayla saalerce bu diziyi izleyerek kaç ay geçirmiştim. Kendimi de L&M den bi karakter gibi hissediyodum sanki. burak aksak yeniden bir dizi çekse de hepimize çare olsa.

Yalnız farkettim ki herkes izleyemiyor bu diziyi, bazısını cidden sarmıyor mu artık bilmiyorum ama sıkıyo adamları devam edemiyolar.
  • dimia  (08.07.15 16:08:33 ~ 16:14:05)
Dünki bölümü izlememiştim. Çok pis spoiler verdiniz olum :(

Benim gibi manyakların olduğunu öğrenmek rahatlattı; ama biliyorumki böyle olanların hepsi güzel insanlar.
Burak aksak konusuna katılıyorum. Filmi çok güzeldi. Bi dizi daha yaparsa belki unutturur bize. Bi de bi ara toplanıp kireçburnuna mı gitsek. Tek gidersem ağlarım diye korkuyorum :)
  • garaser  (08.07.15 16:42:43)
her gun yatarken aciyorum. onlar uyutuyor artik beni. yuzumde salak bir gulumseme ile... hatta bolumleri arasinda tercih yapamadigim icin excel'de 1 ile 103 arasinda numara generate ettirip oyle karar veriyorum. 104'u niyeyse yok sayiyorum hep. cok ozluyorum gercekten!

  • chunksia  (08.07.15 16:52:44)
@chunksia abi ben de her gece onla uyuyodum azalttım bu aralar. Bakalım tamamen bırakabilecek miyim.

  • garaser  (08.07.15 17:29:07)