Premium, ücretli Dns önerileri ..

premium , ücretli hızlı ve güvenli dns servisleri TAVSİYELERİ ..

safedns, public dns, yandex ...vb derken en son comodo da arada bir erişilemiyor yüksek ping sıkıntılarından özellikle türkiyede serveri olan yada 50-60 ms arası ping alabilen , gerçekten güvenilir , yıllık 30-40 tl'yi geçmeyecek premium dns önerileri almak isterim ...

dns nin pingle alakası nedir acaba?

  • masa penisi  (07.07.15 13:57:14)
paralı dns mi var?

  • sutlu nescafe  (07.07.15 14:09:07)
ama allahim cahillik resmen :) şaka şaka

arkadaşlar dns'in tabiki pingle alakası var eğer abd lok. bir dns alırsaniz 150-200 ms görürsünüz , tr yada avrupa serverli servislerde 50-60 ms görürsünüz ..

www.google.com.tr

bu linkte de alterantif dns'leri görebilirsiniz hani ben referans olmanız açısından belirtmiştim yoksa ayda 15 tl verdikten sonra olayin bir anlamı kalmiyor yoksa godaddy al bitsin de uygun fiyatlı ve stabil , hızlı bir servis ariyordum ...

En son kullandigim comodo ile arada bir bazi sayfalara erisim sıkıntısı yasiyorum deli etti bu açıdan böle radikal bir karar aldim ki public ve google dnsler' de işe yaramiyor tib halleti malesef onları :(
  • harkas  (07.07.15 14:31:36)
premium dns diye bir şey yok. o verdiğin linktekiler de zannettiğin işe yaramıyor. dns'nin pingle alakası da yok.

vpn senin aradığın şey, dns değil. dns'ye çok anlam yüklemişsin o kadar da bağlantıyı etkileyen bir şey değil.
  • cthulhu  (07.07.15 14:57:37 ~ 15:01:21)
Dns kesinlikle pingle alakalidir (pratikte)

Kotu bir dns ile online oyun oynayamazsiniz.
  • kosun lan mevzu var  (07.07.15 15:03:47)
dns'nin oyundaki ping ile hiçbir alakası yok. dns dediğin şey host adını sorup ip adresini almaktan ibaret. tüm işlemler o ip adresi ile yapılır ondan sonra dns aradan çekilir bir alakası kalmaz. hele online oyun dediğin şey komple ip adresleri ile işliyor zaten dolayısıyla dns ile zerre alakası olmaz.

  • cthulhu  (07.07.15 15:07:53)
Bilgilendirme icin tskler

Online oyun oynuyor musun?
  • kosun lan mevzu var  (07.07.15 15:19:35)