internetten bir şey sipariş verdiğiniz zaman heyecanlanıyor musunuz

büyük bir heyecan değil tabii ufak bir heyecanlanma. hemen gelse de görsek gibi.

az önce 3 parça ürüne 300 lira ödedim ufak bir heyecan bastı lan.
ölmedik galiba hala.
deli gibi de para harcarım oysa.

çocuklar gibi heycanlanıyorum hemide, ürünü arayan benim, seçen benim, parasını veren benim, yine de kargocu gelince bedavaya kafamdaki şeyi getirmişlermiş gibi mutlu oluyorum :)

  • trajikomix  (07.07.15 11:44:34)
internet alışverişine ilk başladığımda deli gibi heyecanlanıyordum. dakika başı sipariş takip sayfasına, kargoya verildikten sonra kargo takip sayfasına bakıyordum. şimdilerde o kadar heyecanlanmıyorum. takip sayfalarına günde birkaç kere bakıyorum.

  • inheritance  (07.07.15 11:47:30)
yok ya, bende olmuyor... 1850 lira cep telefonu, parça parça da olsa şimdiye kadar 2000'in biraz üstünde masaüstü bilgisayar(ekran kartına para topluyorum o da 2000 kadar, gtx980) 1500 lira civarı laptop vs. hepsini internetten aldım ama heyecan olmadı yani...

  • ucan spagetticanavari  (07.07.15 11:49:19)
Kalbim minik bir kelebek gibi kanat cirpiyor her seferinde.

  • kosun lan mevzu var  (07.07.15 11:49:47)
macbook aldığımda çok sabırsızlanmıştım. onun dışında internetten sürekli alışveriş yaptığım için çok etkisi olmuyor.

  • himmet dayi  (07.07.15 11:52:27)
bir zaman sonra geçiyor o. ama 1000 tl üstünde bende de bir heyecan oluyor hala lan ya kazıklanırsam diye.

  • sir gawain  (07.07.15 12:11:16)
"bir an önce gelse de kullansam", "ay inşallah bi tarafında bi arıza yoktur", "ay inşallah kargo işleriyle uğraştırmaz beni", "ay inşallah fotoğraftaki gibidir" gibi heyecanlarım ve sabırsızlıklarım olduğu doğrudur.

  • devilred  (07.07.15 12:24:29)
15 liralık uyduruktan mıknatıs alınca bile heyecanlanıyorum. hatta ertesi gün kapı çalınca aha kargo :) diye mutlu oluyorum.

  • kibritsuyu  (07.07.15 12:56:37)
heyecanlanıyorum tabi.

  • kakao  (07.07.15 12:57:02)
Ben de devilred gibi surekli ay diyorum siparisi beklerken...

  • kosun lan mevzu var  (07.07.15 13:51:16)
yurt dışından alınca kargo takibi yapmak çok hoşuma gidiyor :D

  • sen de git sen de unut  (07.07.15 14:06:47)