Ev hediyesi

teyzem didim'den ev aldı ilk defa gidecem hediye almak istiyorum, pahada hafif cakada ağır ne olabilir?
Öğrenciyim o yüzden 50 tl yi geçmese iyi olur.

Daha önce bisiklet panolu duvar saati almıştım, kırmızı bisikletim ön tekeri saat, jantlar da akrep yelkovandı yaratıcı bi tabloydu mesela 25 tl ye almıştım gören herkes süper demiş. Ama şimdi ikinci kez saat almak olmaz aklıma da başka bişey gelmiyo evi bibloyla dolu, Çok değişik biblo olmadıkça biblo olmasın, puzzle sever ama puzzle mı alsam acaba? Ya da değişik bişey mi olsun..

madam coco veya english home da indirimde cok guzel pike takimlari var.
yazlikta en cok ihtiyac duyulan seylerden biri de bardak. guzel bir bardak takimi da olabilir, cicili bicili. konken falan oynuyorsa oyun kagidi desenli bardaklar var mesela, ben annemin konken gunu icin almistim, herkes cok begendiydi.

  • halanne  (06.07.15 14:36:00)