[]

Tatilciler

Fethiyedeyim, bayram sonuna kadar da buralardayim, buralrda olan aksamlari cikariz gorusuruz diyen, buralari bilen ya da kesfetmek isteyen varsa goruselim derim. yesillendirin...
 
fethiye göt kadar yerdir, keşfetmişsindir herhalde kişiden kişiye göre de değişebilir ama tekne turları harikadır. yamaç paraşütü dene birde :)


  • 2006  (06.07.15 12:27:16) 
Ufak biyer ama her gittiğimiz koy farklı güzellikte.. Girdikmi 1 gun geciriyoruz.. Dandik yerlere denk gelmemeye calısıyoruz şimdiye kadar iyi gitti daha güzel farklı yerleri vardır elbet, illa deniz olacak diye birşey de yok, varsa öneri alabilirim :)


  • erty_ksk  (06.07.15 13:05:56) 
yok yahu ne kadar kötü bir yere gidebilirsin cennet gibi yerdir fethiye :)


  • 2006  (06.07.15 13:14:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.