Kuzene Cep Telefonu Vermenin Hukuki Açıdan Sorumluluğu

Merhaba,

Yeni bir telefon aldım ve eski Samsung Galaxy S5'i kuzene vermek istiyorum.

Lakin fatura benim üzerime kayıtlı. Misal, yapacak değil ya, kuzenim bir banka sitesini hacklerse hukuki açıdan sorumlusu ben mi olurum, benim üzerime kayıtlı bir telefondan yapıldığı için?

Saygılar

telefondan öte sim kartın üzerine gidilir.

  • protrek  (05.07.15 21:21:06)
koskoca bankayı telefondan hacklemek.. vay be

  • patr  (06.07.15 00:22:11)
kuzenin lisbeth salander değilse bir şey olmaz
kaldı ki faturası sende olsa da eşi dostu telefonu kuzene vermişti diye tanık göstertirsin

  • mesgul ve huzursuz  (06.07.15 01:12:08)
teşekkürler cevap için.

ben örnek olsun diye cep telefonunu vermiştim. laptop'ı da verebilirim. bazen arkadaşına vermek durumunda da kalıyor insan cebini yada bilgisayarını bir kaç günlüğüne. sormak istedim, boyle ekstrem durumlarla karşılaşınca hukuki açıdan ne olur maksadıyla.

saygılar
  • Mehmet Ersoz  (06.07.15 17:37:42)