sgk hizmet dökümü

merhaba,

22 haziran'da işe girdim. iki gün önce maaşımı yatırdılar salı günü vize başvurusuna gitmem gerekiyor. vize için çalışanlardan hizmet dökümü istiyorlar ben e-devletten baktım bi print yapmak için ama herhangi bir kayıt yok bu şirkette çalıştığıma dair.

iki aylık deneme süresi vardı. sgk olayları o sürenin sonunda falan mı başlıyor acaba? bu eksiklik büyük bir sorun mu?

haziran dökümü temmuz sonuna doğru çıkar diye bir bilgim var ama emin değilim.

  • sutlu nescafe  (05.07.15 20:02:18)
sgk olayları işe girdiğin ilk gün başlar. başlaması lazım.

henüz siteye yansımamıştır. temmuz sonunda yansır
  • leni 09  (05.07.15 20:40:55 ~ 20:41:24)
Siteye yansıması bir sonraki ayın ortalarını buluyor 15 20 temmuz arasında yansır

  • Take it away honey  (05.07.15 21:23:27)
Bana da 1 ay sonra yansır dediler(hakikaten de öyle), o yüzden adamlara sigortamı yaptınız mı diye de sormadım. Meğer 1 ay sigortasız çalıştırmış oçlar beni.

O yüzden çalıştığın firmaya bir sor bence.
  • otonom  (05.07.15 22:40:59 ~ 22:41:21)
Şimdi kendi dökümüme baktım,en son mayıs gözüküyor,1-2 hafta içinde haziran dökümleri yansır.

  • milli gurme  (06.07.15 00:25:22)
Hizmet dökümünün sisteme yansıması için muhasebecinin aylık prim ve hizmet belgesini vermesi gerekiyor. Bunun da son günü Haziran ayı için 27 temmuzdur. (normalde 23'dür ama mali tatil olduğu için bu ay 27). Bekleyeceksiniz. Ben (smmm) genellikle ayın 15'inden sonra veririm APHB'yi.

  • oziloz  (06.07.15 16:51:18)