spor yapiyorum beslenmeme dikkat ediyorum peki ya tatli nolacak

Tatli yemeden yapamiyorum sorun mu degil mi?

amacın kilonu korumaksa ara sıra yiyebilirsin. amacın kilo vermekse kesinlikle yememen gerekir. kesinlikle diyorum bak.

  • ack3000  (04.07.15 17:44:00)
tabi ki sorun. hatta kilo vermeye çalışmıyorsan bile sağlıksız.

  • zgrydn  (04.07.15 17:45:51)
Tatlı yemeden yapamıyorsun insülinle ilgili bir problemin var demektir.

  • angelus  (04.07.15 17:47:45)
"beslenmeye dikkat etmek" dediğin şeyin en önemli kısmı zaten şeker yememek.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.07.15 17:49:26)
"tatlı yemeden yapamıyorum" diyordum ben de. sonra takip ettiğim bir instagram hesabında "5 day no sugar challenge" duyurusu oldu, ben de hemen havaya girdim irademi test etmeye koyuldum. tüm hafta meyve (daha spesifik olmak gerekirse: karpuz) dışında ağzıma tatlı bir şey (içinde şeker ve tatlandırıcı olan şeyler de dahil, yani tatlandırıcılı protein tozları da dahil) sürmedim. şimdi canım o kadar da tatlı istemiyor ve şöyle keyfini çıkara çıkara dondurma yediğim zaman da ardından suçluluk duymayacağım. :)

tavsiye ederim.
  • whimsical  (04.07.15 18:02:12 ~ 18:03:21)
bana kalırsa çikolatalı veya seveceğiniz başka bir aromalı protein tozu bu sorunun nihai çözümü.

internette bol miktarda sağlıklı tatlı tarifi bulabilirsiniz. aşağıda birkaç örnek link vereceğim.

ha, bunlar bana göre değil derseniz de, bana göre en pratik çözüm su ve protein tozunu karıştırıp içmek veya bir ölçek protein tozuyla bir yumurtayı karıştırıp pankek gibi pişirmek.

Light krem karamel: fit-kal.com
Teriyaki badem: fit-kal.com
Pestil: fit-kal.com
Yulaflı üzümlü kurabiye: fit-kal.com
Mücver: fit-kal.com
Siyah Muhallebi: fit-kal.com
Havuçlu keten tohumlu kraker: fit-kal.com
Supangleli Havuçlu Cezerye: fitsharp.com
Çilekli Çikolatalı Puding: fitsharp.com
Snickers: fitsharp.com
Balkabalı Pankek: fitsharp.com
Protein Bar: fitsharp.com
Ananaslı French Toast: fitsharp.com
  • bir garip melek  (04.07.15 23:27:18)