ttnet internet yada internet + telefona ne kadar ödüyorsunuz?

Telefonla arayıp taahhüt yapmak istediğimizi belirttim. burdan aldığım en düşük teklif 60 TL idi.
Daha sonra ttnet ofisine gidip maruzatımı bildirdiğimde 24 ay taahhüt ile 54 TL teklif aldım. 16 Mbps limitsiz internet 50GB AKK + telefon 250 dk her yöne.
Bu firma tuttğunu çarpmaya mı çalışıyor?
Fatura ve tarifenizi paylaşabilir misiniz?

Telefonsuz aldığım teklif 54 TL'den daha yüksek bir tutardı.

kapatmak için başvuru yapınca vazgeçirmek için telefonla arıyorlar, orada adam gibi indirimler geliyor. olur da indirim vermezlerse uydu nete geçmek gerek. en kısa fırsatta yapacağım bu dediğim olayı, nasıl olsa kablo tv'ye para ödüyorum, üzerine internet 30 liraya mı ne geliyor uydu nette.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (04.07.15 15:47:32)
Geçen sene sonunda 24 ay taahhütlü olarak 16 Mbps'a kadar 50Gb akk tarifeye 44 TL sabit fiyat ödüyorum (pepsi kodları ile 5 TL'ye kadar indirim de kullanabiliyorum kampanya olduğu için), telefon da yine 24 ay taahhütlü ilk 15 ay 15 TL devamında 26.5 TL..

forum.donanimhaber.com (ev telefonu kampanyasının detayları)

Edit: İnternet tarifemde "ULTRANET LİMİTSİZ 50GB_24 Ay Net Avantaj Kampanyası" yazıyor, şu anda belki geçerli olmayabilir ama yine de sor istersen..
  • EkimBebesi  (04.07.15 15:49:56 ~ 15:56:09)
41 tl ödüyorum uydunet eskiden 46 tl ödüyordum sözleşmem bitti dedim indirim yapın bana 1 sene daha indirimli kullanıyım 41 tlye indirdiler... ondan 1 hafta sonra kablo tv kutusuna kağıt yapıştırmışlar aylık 35 tl diye bastım küfürü bu arada 1 seneye 1 sene ttnet çakaldır 1 sene indirime 2 sene sözleşme ister.
edit: bu arada kablolu ftw! ttnette her telefon çalışta internet gidiyordu lag spike oluyordu oyunlara kablolu tvye bi geçtim çatır çatır oynuyorum 10mb alıyorum direk

  • Kozmik_Rakun  (04.07.15 15:53:49 ~ 15:54:41)