İstanbul deniz

ya galiba bugün hava yağmurlu :(

ama gene de sorayım: şimdi evden çıksam (kadıköy veya üsküdar) 2-3 saatte denize ulaşabileceğim; eli yüzü düzgün, kitlesi düzgün (düzgünden kastım, aile falan olabilir sıkıntı değil. yeter ki keko olmasın), plajı da düzgün/yüzmeye değer nereler var arkadaşlar?

Dediğim yere gözün kapalı git arkadaşım...2 hafta önce tek başıma gittim ve bu şekilde bile çok eğlendim sürekli gittiğim yer. solarbeach kilyos...45TL giriş parasını hakediyor sonuna kadar sahiliyle temizliğiyle gelen insanların kalitesiyle ;)

  • seindfeld  (04.07.15 10:08:46)
ahahahahhahah plaja 45 lira giriş parası serinmiş
ahahahahahhahah

  • eksimeksi  (04.07.15 11:15:08)
45TL benim için şuan sorun değil kalite önemli ;) üniversitede iken deseydi biri bana bunu küfrederdim...zamanla değişiyor insanın standartları...kilyosta halk plajı da var 15TL giriş...ucuz yer arıyorsanız alın havlunuzu kuma serin girin çoluk çocuk amcalarla denize ne diyim

  • seindfeld  (04.07.15 12:50:47)
Karaburun diye bir yere gitmiştim ailecek 3 sene falan önce. Karadenizde, gitmesi uzun sürüyor baya 3 saate yakın sürmüştü. Bi kısım var orası acayip taşlık ve dalgalı orada denize girmek yasak zaten, yan tarafında halk plajı var. O kısım işte çok iyiydi baya marmaris gibiydi. Dalgalar hafif büyüktü ama halk için yapılan yer dar olduğu için çok etkilemiyordu ama yinede dikkat etmek lazım karadeniz sonuçta

  • Harpp  (04.07.15 15:30:50)