mezuniyet kombin

Kombin yapalım mı?

Elbise buna benziyor, belinde o demir parça yok ve daha derin dekoltesi var omuzlarından büzgü yapabiliyorsun falan falan, baya benziyor ama.

www.adl.com.tr

Ayakkabı böyle;
www.flo.com.tr

nude çorap düşünüyorum, cübbe laci-açık mavi.

ayakkabı için bej renkli platform ayakkabım da var ekte.

ya da bu
scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net

bot olana sıcak bakıyorum ama bilemedim çok mu garip durur? bootie hesabı giyerim falan diye istedim :/

kararsızlık fena

elbise biraz daha afilli olmali ,bu cok sade olmus sanki.

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:10:53)
ayakkabıları sevmedim. aslında elbise rengini de sevmedim lacivert içine siyah olmaz sanki ya

  • shotgunwoman  (04.07.15 04:12:07)
zaten kimse özenmiyor, daha iddalı bişey alsam düğüne almanyadan katılan akraba gibi olacağım.
aksesuar ve makyajla iddalı olayım diyorum

ayakkabı extradan alamam :(
  • indescribable  (04.07.15 04:13:43)
hava bot havası değil sanki fazla kışlık durur gibi geldi.

  • physcos physcos  (04.07.15 04:13:47)
o bot da pek uyumlu degil gibi renk iyi de bot olmaz sanki .

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:16:22)
elbette ayakkabı kışlık ama, bootie tarzı getirdiler ya ikoncanlar, o hesap düşündüm :S

converse mi giysem?
  • indescribable  (04.07.15 04:16:53)
converse de olmaz topuklu bibsey olsun ,herkes topuklu giyer arada kisa kalirsin ,fotograflar falan sonra pisman olursun

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:18:44)
elimdeki ayakkabılar bu. napacağız. yenisini alamam şuan için. elbise de mavi tonlarında var bitane ama cübbe mavili çok iğrenç olacağım diye eledim.

napsam napsam
  • indescribable  (04.07.15 04:20:14)
bi de bunun koyu ooani var dedigin koyu olsun madem

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:21:26)
o nispeten daha iyiy :)

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:21:58)
ha o şey ayakkabının görselini nette bulamadım açık rengini buldum sonra dedim ben bunun fotosunu paylaşmıştım.:D ondan oradakaldı düzeltiyorum

  • indescribable  (04.07.15 04:23:10)
anlamadim ama olur bence o .

  • biarkadastanduydum  (04.07.15 04:29:27)
Elbiseye illa bir aksesuar lazim yalniz. Ama bence mezuniyete hic uygun degil.

Bootie ve elbisenin tarzinin hic olmamasini gectim, cok garip durur gercekten. Mavi ayakkabının rengi cubbenın mavilerinden herhangi biriyle tutmuyorsa hic bulasmayın derim, mavinin 50 tonu gibi gezersiniz yoksa. En iyisi bej olan, ama o tesbihimsi seyi takmadan :) Ona uygun da suet bir canta alabilirsiniz elinize.
  • yuzır  (04.07.15 20:02:42)
cık ikisini de beğenmedim olmamış.daha afilli birşeyler bakabilirsin yeni mezuniyet organizasyonlarından çıkmış biri olarak :)

  • arya yada vera  (04.07.15 20:05:25)