[]

linklerin kurbağa olmadığı resim upload sitesi

imgur mesela ne kadar tutuyor resimleri, en iyisi o mudur? değilse neresidir?
 
valla şimdi baktım 10 ay önce yüklediğim bi resim hala duruyor imgur.da

~ +

help.imgur.com

"Forever! An image is only removed if deletion is requested."
  • neseranni  (03.07.15 23:41:46 ~ 23:43:12) 
Dropbox ve lightshot kullanıyorum.


  • cetoxim  (03.07.15 23:48:27) 
Imgur +1

Basit, hızlı, kaliteli ve güvenli.
  • an engineer  (03.07.15 23:55:33) 
lightshot siliyor.

en iyisi imgur o zaman.
  • loser blueser  (04.07.15 00:11:34) 
lightshot da imgur.un sunucusunu kullanıyor, silinmemesi lazım; demin bahsettiğim resim lightshot linkine sahip. ama asıl kaynak imgur.


  • neseranni  (04.07.15 00:31:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.