[]

Kredi kartı yeniden yapılandırmadan sonra hemen açılır mı?

arkadaşlar kredi kartım geçen sene borcundan dolayı iptal olmuştu, yeniden yapılandırma yaptık. bugün son 4 taksiti falan kalmıştı gidip hepsini ödeyeceğim. ödedikten sonra kredi kartım yeniden açılır mı yoksa yeniden başvuru mu yapmak gerekir?

bu olay kkb puanımı yükseltir mi?


 
Yeniden açılır ama skorun düzelmesi için düzenli ödemelerin devam etmesi lazım, bir anda düzelmez.


  • patiska  (03.07.15 10:10:50) 
@patiska bir kere ağzımız yandı zaten, düzenli öderim bundan sonra.

öğrenciyken kredi notuymuş, asgari ödemeymiş falan sallamıyorsun da sonra iş başa gelince öğreniyorsun her şeyi hocam. :)
  • sivil admin  (03.07.15 10:15:09) 
hazır borç kapanmışken neden tekrar açıyorsunuz ki? nakit çalışın. yine sanal miktar üzerinden borçlanıp olmayan paranızı harcamaya başlayacaksınız..


  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (03.07.15 10:17:05) 
kartınız kullanıma kapatılmamış, iptal edilmiş. borcu ödeseniz de açılmaz geri. yeni lart başvurusu yapmanız gerek. yeni kart alır da düzenli kullanır ve düzenli öderseniz kkb puanınızı olumlu etkiler tabi.


  • animalman  (03.07.15 10:19:07) 
@cirkinkizyokturazvotkavardır bu kbb puanı önemliymiş hocam. bunu yükseltmem içinde ufak tefek harcamalar yapıp onları gününde ödemem lazım. kart iptal olunca bayağı düştü çünkü.

@animalman bana yeni kart verirler mi?
  • sivil admin  (03.07.15 10:30:48) 
Kara listeye düşenler 5 sene kart alamıyorlar şansını denemelisin


  • nasrettinhoja  (03.07.15 11:10:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.