fm 2015 transfer

transfer yapamıyorum bu oyunda kime teklif götürsem takım 20-30 milyondan açıyor kapıyı. bu 300 bin euroluk adam için de öyle 3 milyonluk için de. nerde hata yapıyorum anlamadım.

bir de bu genç yetenekleri nasıl geliştireyim özel program falan mı uygulayayım?

gelecekte yıldızı parlayacak (büyük takımlar seviyesinde) gençler almaya çalışıyosundur. biraz daha düşük kaliteli adamlara yönel.
futbolcu menajerinin ücretini biraz arttırıp pazarlık etmeyi deneyebilirsin.
bulunduğun takımın seviyesi ya da oyuncunun bulunduğu takımın futbolcuyu göndermeme isteği de olabilir. o yüzden bu fiyatı sunuyolar.
ilk senense ve ortalama bir takımdaysan kiralık alabilirsin.
  • durbikonusucaz  (03.07.15 02:26:33)
satılık listesindeki oyuncularla şansını deneyebilirsin eğer satılık olmayan bir oyuncuda şansını denersen adam tabii ki de sözleşmeli ve iyi oyuncusu satmak istemez, satacaksa da dayar parayı...

ben gençler için özel program uygulamıyorum genelde ama antrenörlerimi kesinlikle kendim seçiyorum....gençlerle çalışması yüksek, geleceği olan oyuncudan anlayan adamları ekibimde bulunduruyorum...
  • gkhT  (03.07.15 02:28:32)
nakit verdiğin parayı 1-1.5 milyon euro seviyesinde tut
aylık taksitleri 48 ay a çıkartıp oradan esas ödemeyi gerçekleştir ve forma giyeceği maç bonuslarını ekle.

  • Sskywalkeremre  (03.07.15 04:34:22)
avrupada genç yetenek avına çıkıyorsan muhtemelen o fiyattan açarlar zaten kapıyı. o fiyat satmak istemiyorum siktir git parasıdır. arjantin-brezilya bölgesinde daha makul fiyatlar.ha bir de minimum serbest kalma bedeli oluyor bazı sözleşmelerde. onları kapatabilirsin. wonderkidleri başka türlü normal bir takıma almak mümkün değil zaten.

  • syozkn  (03.07.15 12:37:10)