boğaziçi üni yakını kalacak otel tavsiyesi

iş için boğaziçi üniversitesine gelicem. 2 gecelik kalmak için otel lazım. geçen gelişimde mecidiyeköy divan otelde kaldım pek beğenmedim. var mıdır tavsiye edeceğiniz bir yer? günlük 200 lirayı geçmezse iyi olur.

bildiğimiz divan otelini mi beğenmediniz?

o zaman sizi çırağan oteline alalım, ya da swiss otel. bunlar yakın sayılır.
  • mea maxima culpa  (02.07.15 23:38:15)
@mea,

divan istanbul city otel tam adı. divan'ın bir şubesi işte.
  • mr.goodcat  (02.07.15 23:54:42)
etiler turizm otelcilik uygulama oteli.

  • lily briscoe  (03.07.15 00:01:30)
leventte turizm otelcilik meslek yuksek okulunun yeri var. orada uygun fiyata kalabilirsin.

  • crucio  (03.07.15 00:13:58)
arkadaş Divan'ı beğenmemiş (şubesi de olsa divan)

otelcilik okulunun otelini hiç beğenmez.
  • mea maxima culpa  (03.07.15 00:16:44)
@mea

odaya ilk gittiğimde odada içecek su yoktu. giyilecek terlik yoktu. bunları ayrı ayrı istedim telefonla. banyodaki musluktan soğuk su akmıyordu iki yanı da sıcak akıyordu. duvar delinmişti. odadaki internetin günlük ücreti 12 euroydu. sen olsan beğenir miydin?
  • mr.goodcat  (03.07.15 07:08:55)