İzmir bu haftasonu

30 larının başında evli çift olarak haftasonu izmir'de olacağız. İstanbul'dan gideceğiz. Tavsiye rica ediyorum. Daha önce sorulmuş fakat çok uzun zaman geçtiği için tekrarlıyorum soruyu.

Otel Konak'ta.

soru nedir?

  • imo  (02.07.15 17:25:20)
Neresi gezilir, nerde ne yenir.

(bkz: Bilal sen misin?)
  • theli  (02.07.15 17:30:29 ~ 17:31:04)
gurme izmir diye bi hesap var instagramda, fikir alınabilir.

  • Lola90  (02.07.15 17:31:27 ~ 17:31:55)
açık açık soruda soruyu yazmak dururken cevap olarak soruyu yazmak, bir de sorunun ne olduğunu soran insanla dalga geçmek hiç şık değil. soruya cevap verme isteğim de geri kaçtı.

  • devilred  (02.07.15 17:33:49)
nasıl gezmek istersin? bilalliği mazur gürün ama soru çok açık değil.
araba var mı? ne yapmak istiyorsunuz belli değil? ne tavsiyesi verelim?

müze severseniz size efes yolları taştan yok ben tatlı su müzecisiyim derseniz konak bahribaba(otobüs duraklarının orası) arkeoloji ve etnoğrafya müzesi var.
kahvaltıya gidelim derseniz çiçekli köy var tee ebesinin nikahında arabasız gidilmez ama güzel yer.
  • kuzey li  (02.07.15 17:36:40)
Çeşmeye yolunda güzelbahçe var, orada rakı balık yapın mutlaka.

  • etna  (02.07.15 17:38:26)
devilred'e katılıyorum ve seni kınıyorum.

  • himmet dayi  (02.07.15 17:38:49)
@devilred, @imo, @himmet dayı;
ne sandınız soruyu, lütfen söyleyin. hayal gücüme güvenirim ama siz nasıl bir soru olduğunu sandınız veya ihtimal verdiniz lütfen açıklayın ufkum genişlesin.

açık yakalamaktan başka bir çaba değil bu. bir de cevap verme isteği geri kaçmış.. =))
tamam.
  • theli  (02.07.15 17:44:15 ~ 17:45:12)
bizim bi şey sanmakla uğraşmamamız gerektiğini, buranın amacının bu olmadığını biz söylemeliyiz demek ille. bilal sen misin?

  • devilred  (02.07.15 17:50:04)
aracınız var mı? nasıl bir haftasonu planlıyorsunuz? sadece merkezde mi takılacaksınız yoksa ilçeler de olur mu diyorsunuz?

  • misssler  (02.07.15 17:54:51)
@missler araç yok, sadece ucuz diye aylar öncesinde alınmış uçak biletini değerlendiriyoruz. hiç bir işimiz yok aslında İzmir'de. çok uzaklaşmak istemiyoruz ilçelere doğru. malum 2 gün zaten.

@devilred, işsizlikten oluyo diye tahmin ediyorum bunlar. yoksa duyurunun amacı bu da değil; (git: 927473)
  • theli  (02.07.15 17:57:23 ~ 17:57:46)
"naber" ya da açık yazılışıyla "ne haber" ya da düzgün olan kısaltmasıyla "n'aber" bir adet soru içerir. soru kategorisi güzel şey.

  • devilred  (02.07.15 18:00:38)