[]

Kulaksız mahallesi Beyoğlu - Taksime gidiş?

arkadaşlar bi arkadaşım şehir dışından bi kaç günlüğüne misafirliğe geldi istanbul a. bu hafta sonu taksimde görüşeceğiz beyoğlu kulaksız mahallesinde oturuyor. taksime gelmesi için hangi vasıtayı kullanması lazım? hangi hatlar geçiyor? oradan taksime en rahat nasıl gelebilir?
 
54k numaralı bir hatları var,saatlerine iett'nin sitesinden bakabilirsiniz. onun haricinde şişhaneden geçen minibüslere binerek de ulaşabilir taksim'e.


  • dahili meddah  (02.07.15 14:14:13) 
54K iett ile gelse nerede indiriyor tam meydanın orada mı tünel tarafında mı? :) @dahili meddah


  • sivil admin  (02.07.15 14:17:01) 
meydanda indiriyor.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.07.15 14:23:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.