eylülde 5 günlüğüne neresi?

şengem vizemin son günlerini sömürmek için, kalan izin kırıntılarıma kurban bayramını ekleyerek eylül sonunda avrupa'da nereye gideyim?
kriter yok, atış serbest.

Berlin'e git.

  • federer  (01.07.15 22:33:14)
bu ay sonu berlin ve hamburg'a gidicem. kimse demez diye belirtmemiştim :)

  • manuel mandalina  (01.07.15 22:36:50)
prag.

  • herhangibiryazariste  (01.07.15 22:37:50)
Poland

  • qcihanq  (01.07.15 22:39:30)
biraz ekleme yapayım; yalnız polonya ve bulgaristan'a gittim şimdiye kadar.
seneye atina, roma ve stonehenge planlarım var ama bu yıl gidesim yok bunlara.
gezilecek yeri çok olan diğer bazı ülkeler için de 4-5 gün az gibi geldi bana.
  • manuel mandalina  (01.07.15 22:46:35 ~ 22:49:14)
5 günde prag'ın altını üstüne getirmiş, karlovy vary'i gezmiş üstüne almanyaya geçip dresden'i de gezmiştik. bir düşün bence hepsi çok güzel şehirler ^^

  • herhangibiryazariste  (01.07.15 22:52:49)
yunanistana git. biraz döviz bırakırsın faydan dokunur.

selanik kavala, kalambakadan atinaya kadar in. sonra ordan geri dönersin
  • zugas  (01.07.15 23:52:27)
kaş'tan günübirlik meis'e gittim.

  • manuel mandalina  (08.05.16 00:58:43)
fransa'ya git. gitmişken orada benim için frühling in paris dinle. tuna kıyısında donaukinder dinlemekle birlikte bir diğer sapık fantezimdir. ben yapamıyom sana ittireyim. PLZ.

paris'e git. çok ters kalıyo ama vaktin olursa nice'e falan git. gerçi şu an euro 2016 yüzünden hem ciddi terör korkusu mevcut hem de grevler nedeniyle sokakları bok götürüyo diyolar ama eylülde sakin olur herhalde.

fransa uzak dersen avusturya olur belki. italya'ya seneye gidicem demişsin, o yüzden önermedim. avusturya iyi. gerçi orda da bi bok yok bence çok abartıyolar. gerçi gitmişken macaristan'a, slovakya'ya falan da geçebilirsin. hah bu iyi fikir bence. 2 gün viyana, 2 gün budapeşte. son gün de sen karar ver. olmaz mı? bence çogzel. hem sonbaharda da güzel olurlar. hem tuna kıyısında da olabilirsin. güzeeel.
  • der meister  (10.06.16 11:27:12 ~ 11:28:59)