mavi saç

Selamlar. Saçım mavi olsun istiyorum. Bu yaz bunu yapabileceğim son dönem (işe vs başlamadan).
Yalnız sıkıntı şu, saçım kömür siyah. Ve elâlemin bakıp voov süper ! Muhteşem ! Falan dediği hakkaten kırıksız, parlak, kendinden düz,kaliteli saç. Şu yüzden övdüm ben bundan deli sıkıldım. Ama mavi yapmak için de saçın afedersiniz canına okumak gerekiyor.
Sizce değer mi ? Değerse neler yapmam lazım,kuaföre mi gideyim kendim mi halledeyim, boya ne önerirsiniz

(Mavi saç olursam caps gelcek )

yeşilimsi kül rengi yaptır. işe başlayınca da kalır belki. bizim bi arkadaş yaptırdı, güzel durdu.

  • zgrydn  (01.07.15 18:33:35)
uçlarını mavi yap güzel oluyor
Edit: Saçı belli bir uzunlukta olan kadınlar için diye ekleyeyim.

  • six packsiz  (01.07.15 18:34:05 ~ 18:34:58)
degmez. sakin bulasma.. yesilimsi kul rengi de kuflenmissin gibi gostercek o daha da kotu.

  • foolrules  (01.07.15 18:34:48)
MAvi yaptırmak yerine, mavi-siyah yaptırsan? Hem işe gerken de kullanabilirsin, hem de küçük bir değişiklik olur

  • agluna  (01.07.15 18:49:06)
Bence o güzel saça kıyma sonra toparlanmiyor. Günün birinde bok olursa saçın o vakit yaptir.

  • bokmuhendisi  (01.07.15 18:56:24)
Mavi için değer. Capsi de mutlaka at. Bir de geçen gittiğim bir bilişim kursunda görevli kadının saçları yeşildi. Belki çok sorun etmiyordur işverenler diye şey ettim.

  • Giovanni Pipitto  (01.07.15 18:56:27)
mavi için açacaklar saçı ve yaz mevsimi mahvolacak o saç. yapma gözünü seviyim saçın tarif ettiğin gibiyse kıyma

  • shotgunwoman  (01.07.15 19:03:48)
değmez, yanmış saçlarınızı elinize almanız, senelerce o saç adam olana, o tüy tüy tuhaf görüntüden kurtulana kadar kısacık saçlarla gezmeniz gibi riskleri var. kopar kopar elinizde kalır rengi açılırken hata yapılıp yankılan saç, hem de o kadar koyudan açığa geçecek, aha bu fotodaki gibi olur dokusu komple, gördüm olmuşunu ordan biliyorum www.kadinlarkulubu.com

kısaca yapmayın etmeyin. (yeterince korkuttum mu?)
  • nimberjack  (01.07.15 19:17:31)
yaptırınca bir iki gün çok güzel, çok hoş hissediyor insan saçlarını. ama uzun vadede büyük pişmanlık. özellikle de kaliteli saçların varsa. ben de hazırlıkta mavi, yeşil, hemen sarıya dönünce de kızıl yaptım saçlarımı. şimdi 3. sınıftayım, birkaç ay önce kendi rengine boyadım. ama eski kalitesinden eser yok saçımın. oryal is a bitch diye dövme yaptırcam alnıma ki asla unutmayayım :( kısacası değmiyo 1-2 ay ramona flowers olmak için saçların canına okumaya. sonra eski haline döndürmek için yağlar, maskeler..

  • acikhavabasinci  (01.07.15 19:24:50)
çok pişman olursun net söylüyorum, yapma etme kıyma saçlarına

  • zikardo  (01.07.15 20:20:46)
Yaptır lan, bir daha ne zaman geçecek bu frsat eline. İşe girmeden yaptır mutlaka.

  • otonom  (01.07.15 20:38:56)
Yaptır lan, bir daha ne zaman geçecek bu frsat eline. İşe girmeden yaptır mutlaka. Mavi ettir

  • otonom  (01.07.15 20:38:56 ~ 20:39:14)
Yaptırırsan seversin maviyi ama saçların yandı diye de üzülürsün.

Saçın boya ile siyahsa yaptırma hiç. Boya yok, kendi saçınsa iyi bir kuaföre yaptır. Sakın sen yapmaya kalkma.

Ben olsam şöyle bir şey yaptırırdım, hem saçın tamamını açmana gerek kalmazdı.

www.lovethispic.com
  • april12th  (01.07.15 22:06:22)
ahahhahahahahhahaahhah

  • eksimeksi  (01.07.15 22:58:52)
tam söylediğin gibi saçlarım var 2 sene boyunca mavi ve mora boyadım. kısa kestiremeye gözün yiyorsa yaptır derim ama çok keyifli taşıması

  • fasulyek  (02.07.15 01:47:10)
kısa kestirmeyi gözüm yemiyor açıkçası, herkes yapma dedi tırstım. Belki uçlarına dener ona göre bakarım duruma. yine bir saç tartışmasını kafası karışık bitiriyorum yıl-dım.

  • al-se  (02.07.15 02:38:43)