kargo ile telefon göndermek

Merhaba,

Kardeşimin telefonunu tamir edildikten sonra istanbuldan antalyaya yollamam gerekecek. Kargo firmaları telefon vb elektronik cihazları daha özenli bir şekilde yerleştiriyor mu araçlara falan yoksa hunharca mi yine? Kargoyla telefon gönderilir mi kısacası? İnternetten sipariş edilen telefonlar da kargoyla geliyor biliyorum ama o özel bir durum olduğu için bunu örnek veremeyiz.

Daha önce kargoyla telefon göndermiş olan var mı aramızda? Ve son olarak hangi kargo şirketini onerirsiniz/onermezsiniz?

Teşekkürler.

Hunharca davranmaya devam ediyorlar ama iyi paketlenirse bir şey olmuyor. Çok gönderdim ve aldım sorun yaşamadım henüz.

  • soft  (01.07.15 09:34:20)
telefonu güzelce paketlersen bir şey olmaz, nalburlarda baloncuklu poşetlerden alıp güzelce sarın sarmalayın veya kullanmadığınız tişörtleri falan yumak yumak yapıp kutunun içine yerleştirin bir şey olmaz. kargo firmalarına kesinlikle güven olmaz, paketlere yaptıkları muamele insanlık dışı.

avcılar'a yakınsan bende boş tablet kutusu var sert olanlardan, onu verebilirim.
  • tolga asp  (01.07.15 09:35:55)
yok atıyolar. sen iyi paketlersen bişey olmaz.

  • parola58  (01.07.15 09:46:46)
Tesekkur ederim. Hangi kargo firmasini onerirsiniz veya onermezsiniz peki?

  • mukrime  (01.07.15 09:48:46)
ptt kargoyu kullan degerlı servısını degerını bıctırıp gonder cıhazın ayrı gıdıyor yanı dıger gonderılerle gıtmıyor ayrı torba ayrı bolum ayrıca bı sırrı var onun ama soylemem

  • protrek  (01.07.15 10:16:12)
daha önce yurt dışına (buraya gelen misafir telefonunu otelde unutup dönmüş) bile göndermişliğim var, iyi paketlendikten sonra herhangi bir sorun olmuyor.

  • hatunun biri  (01.07.15 10:21:39)
Ben paketlemeden hem aldım hem gonderdim hiçbirşey olmadı. Kutusuna koysan yeterli. Yurtiçi kargoyu sevmesem de hızlı olduğu için kullandım sorun yaşamadım.

  • when youre strange  (01.07.15 12:28:02)