Çok sıkılıyorum, vakit geçicerek önerilerinizi alırım

Öğlen 12'den sonra zaman duruyor sanki geçmiyor akşama kadar.
İş olmayınca çok sıkıcı oluyor böyle, oyun falan da oynayamıyorum gelen giden oluyor. Ne yapabilirim, tavsiye var mı?

d&r'a uğra uygun hobi eşyaları bulabilirsin.

  • sanquis  (30.06.15 15:53:10)
tedx konuşmaları izleyin?

  • dessy  (30.06.15 15:55:47)
dediğim gibi gelen giden oluyor patron geliyor bazen. oyun, video v.s. yapamıyorum o yüzden.

  • six packsiz  (30.06.15 15:59:48)
işinize yarayacak bir programın tutorial^larını izleyin patron ne yapıyorsun derse bilmem ne için bir şeye bakıyordum dersiniz.
bir sürü e kitap var seçin acin birini okuyun ne yaptıpınız belli olmaz ekranda.

  • kuzey li  (30.06.15 16:02:40)
İnternette arkadaşlarınızla sohbet, Twitter, Facebook, Ekşi Sözlük kullanmak, haberleri okumak, normal kitap okumanıza patron gıcık olursa e-kitap okuyabilirsiniz bilgisayardan... İnternet kullanabiliyorsunuz gördüğüm, o zaman yapabileceğiniz, izleyebileceğiniz, okuyabileceğiniz bir sürü şey var internette.

  • iamelf  (30.06.15 16:03:17)
kulaklığı bir kulağına tak, arka planda tedx konuşmasını dinle mesela. böyle bir imkanın da mı yok? illa görmek zorunda değilsin video'yu.

tr.pinterest.com de güzel bir site. çok faydalı şeyler öğreniyor insan, tavsiye ederim.
  • dessy  (30.06.15 16:14:35)