İstanbuldan kardeşime okul tavsiyesi lazım. teog'da %0.30'luk dilimde.

Kabataş,istanbul erkek, gs olmuyor. Fen lisesi olmasını da istemiyoruz. İstanbulda yaşamadığı için buraya gelmesine değecek burs veren özel okul ya da normal anadolu lisesi var mı bildiğiniz istanbulda?

anadolu istiyorsanız vefa lisesi olabilir en az bu liseler kadar iyidir.

  • sakar in san  (30.06.15 15:08:54)
Kadıköy anadolu hakkında da bilginiz,görüşleriniz varsa alabilirim.

  • stanhiver  (30.06.15 15:11:44)
Vefa galatasaray'la bir tutulmuş neyse. Robert eğitim ücretini veremeyecek herkese burs veriyor. Kardeşiniz kızsa girme ihtimali daha da yüksek. Kız erkek sayıları eşit olsun diye baya geriye gidebiliyorlar

  • yazmamaya yemin eden adam  (30.06.15 15:13:30)
kadıköy anadolu da gayet prestijli bir okul.

  • zgrydn  (30.06.15 15:18:47)
kadıköy anadolu ve haydarpaşa'dan başka yere gitmeyin.

  • faaip de oiad  (30.06.15 15:25:52)
Haydarpasa nedir ya:) vefa tabiki robertle bir tutulamaz da oraya da giremez diye arkadas vefa yazmistir muhtemelen. Kadikoy anadolu vefa Cağaloğlu pertevniyal benim donemimde gayet iyiydi.

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (30.06.15 15:31:57)
Yanıtlardaki devlet okulları arasında bence Kadıköy Anadolu çok net olarak. Sırf muhiti bile yeter. Mezunları falan da birbirini kollar.

  • whoosie  (30.06.15 16:02:28 ~ 16:02:51)
Alman lisesi(istanbul erkek kadar iyi), fransiz liseleri(sj en iyisi), italyan lisesi

  • tsubasacandy  (30.06.15 16:05:46)