dizi tavsiyesi

prison break güzel mi? tamamı hapisanede mi geçiyo?

prison break

true detective

arrow

hangisini izleyeyim?

saydıklarından sadece prison break izledim hatta 2 kez izledim 3.yü izleyebilirim o kadar güzel bir dizi anla. genellikle hapishanede geçiyor tabi dışarı çıktıkları da oluyor :D spoiler da vermiş olayım. ama sağlam dizi yani.

  • neira  (29.06.15 22:16:09)
prison break iyidir

  • basond  (29.06.15 22:16:10)
prison break ilk iki sezon iyi son iki sezon eh işte...
true dedective çok övülüyor ama ben sevemedim nedense.
arrow çok iyi değil ama sıkılmadan izletiyor, en iyi olmasa da aralarında en sevdiğim diyebilirim.
  • ucan spagetticanavari  (29.06.15 22:22:24)
prison break izle bence, güzel dizi

  • neseranni  (29.06.15 22:32:43)
True detective'i izlemedim. Arrow ve prison break arasından kesinlikle prison break. Daha eski olmasına rağmen, oldukça akıcı ve heyecanlı.

  • crescendo  (29.06.15 22:34:37)
tamami hapishanede gecmiyor.
arrowun 1 ve 2. Sezonu guzel. akip gidiyor.

  • kutsalbok  (29.06.15 22:36:27)
true detective: tek sezon tek hikaye. 10 bölüm. ünlü oyuncular. güzel senaryo.

  • sarhosken alinan hesap  (29.06.15 23:01:53)
prison break efsane dizidir.

  • false pretension  (29.06.15 23:08:54)
oz

  • oburosman  (29.06.15 23:14:08)
true detective in ilk sezonunu çok beğendim.

diğer diziler bir kahramanın etrafında geçiyor, true detective biraz daha farklı.
  • innerbliss  (30.06.15 11:49:40)
prison break 3te biraz iyi değil ama yinede çok güzel o final için bile izlenir hele ilk sezonlarda falan ardı ardına izliyorsun 3. sezondaki ufak bir düşüş için asla harcama. hatta düşüş denmez ya ilk iki sezon çok iyi olunca 3 biraz sönük kalmış diyeyim

  • kanarenginiverenmadde  (01.07.15 00:51:26)
uykusuz geceler, ardı ardına soluksuz izlenen bölümler, karın ağrısı, deli gibi aksiyon ve heyecan istersen prison break. diğerlerini bilmem.

  • lionel andres  (01.07.15 01:17:56)