Ağrımın sebebinden ziyade nasıl rahatlatabileceğimi arıyorum

bir - iki gündür sağ kulağımda hafif bir ağrı vardı. gece ağrı arttı ve çeneme doğru da vurmaya başladı. sabah uyandığımda daha da artmıştı fakat şu an gerçekten çok fazla ağrımaya başladı. dişlerimi sıktığımda çenemin sağ tarafı çok ama çok ağrıyor, sıkamıyorum hatta doğru dürüst. dış kulak yoluna (internetten baktım) doğru hafifçe bastırınca daha da ağrıyor. ne olabilir? ne yapabilirim? canım erçekten yanıyor. doktora yarın sabah gidicem ama şimdilik bir öneri iyi olurdu.

ağrı kesici tabii ki? bir de buz bas.

  • sen git ben geliyorum  (29.06.15 18:59:55)
kbb den bir şey çıkmazsa diş hekimine gidin çoğu diş ağrısı kulak ağrısı ile karışabiliyor çünkü. eklem ağrısı ise kbb 'de teşhis konulur zaten.
ağrı kesiciden başka yapacak bir şey yok.

  • neferkitty  (29.06.15 19:21:42 ~ 19:21:51)
tavsiyeler için teşekkürler, ağrıya dayanamadım ve acil'e gittim. dış kulak iltihabıymışım. reçetemi aldım geldim eve. ayrıca ağrı kesici işe yaradı, hafifletti oldukça.

  • rahip janick  (29.06.15 20:27:11)
benim de sol kulağım ağrıyor aynı seninki gibi. iltihap var kesin de doktora gitmeye üşeniyorum. reçete ne ben de alıyım :)

  • cekilmis gayfe  (29.06.15 20:38:57)
cıks, olmaz öyle. doktora git. ama cidden git. çok can yakıyor, yemek yemeye üşenen ben kalktım otobüse binip doktora gittim...

  • rahip janick  (29.06.15 20:45:19)
antibiyotik ve ağrı kesici banko
kulak damlası plase :)
benim o kadar değil ara ara vuruyor ağrı
  • cekilmis gayfe  (29.06.15 20:59:07)