Doğumgünü Yemeği

iyi günler arakdaşlar, doğum günü için uygun bir mekan arıyorum başbaşa olacağımız bir yer.

şuan 360 istanbul oldukça hoşuma gitti. çok uçuk olmadığı sürece bütçe olarak bir kısıt düşünmüyorum. sizin önereceğiniz bir yer var mıdır?

alkol kullanmayacağız rahatsızlıktan ötürü, o yüzden alkollü olması şart değil ancak bu tip yerlerde zaten alkol her zaman olur :D

bir de, 360 istanbul için de soruyorum.
servis edilmesini istediğim menüyü önceden söyleyip o şekilde rezervasyon yaptırsam ve hiç menü falan gelmese, mümkündür herhalde öyle değil mi?

Duble meze rulezzz :)

  • lcha  (29.06.15 15:43:54)
burası da çok güzelmiş.
birkaç tavsiye daha alayım, karar verip rezervasyon yaptırayım bir yere.

  • kamera motor  (29.06.15 16:00:48)
ponte
nu teras
meze meze teras (www.mezemezeterrace.com.tr) (gerçi sanırım burası ramazan dolayısıyla kapalı bilemedim açamadım siteyı şirketten)
  • 65 derece  (29.06.15 16:32:52)
son kez uplıyorum arkadaşlar. son bi el atsanız :(

galiba 360 istanbul'u seçicem.
  • kamera motor  (01.07.15 11:12:57)