kıl dönmesi anasını satim

ta 4 sene önce teşhis konuldu. doktor bi iki seansta bir seyler yapmıstı, ara ara kasınırdı sadece. acı yoktu. düne kadar. dün bi şişti, acıyo da oturamıyorum ya. e ben temmuz 5'te şehir dışına, ağustos'ta da askere gidicem. hayır bi de ben askerliğin sonunda yaptırırım ameliyatı 15 gün yırtarım diyodum.

napıcam lan ben. durduk yere nerden çıktı.

4 sene mi? kıçının yarısını alacaklar, bence ona hayıflanmalısın.

  • zgrydn  (29.06.15 14:30:16)
''Bıçak kemiğe dayandı'' dedikleri bu işte tam anlamıyla, kıl dönmesi ta sakrumuna kadar yayılmıştır 4 senede, ondan oturamıyorsun.

  • neferkitty  (29.06.15 14:31:39)
4 sene önce ne hissediyosam onu hissediyorum ben. aynı yer? aynı nokta daha doğrusu. neyse yarın gidelim bakalım genel cerrahiye. anasını avradını şansa bak ya.

  • brad pitt  (29.06.15 14:36:07)
Soruna cevap değil de askerlikten 15 gün değil 30 ila 45 gün arası yırtabilirsin. Askerliğin son 2 ayına girince muayene olmaya git, doktora durumu anlat, hava değişimiyle tam terhis gününe denk getirecek şekilde ameliyatını olursun.

Tabi kafanı karıştırmak gibi olmasın, belki ciddidir askerlikten yırtmak için beklenmez :).
  • osurdum  (29.06.15 14:39:57 ~ 14:40:16)
ameliyat olma sakın, ameliyatsız yöntemler var hem çok basit hemde nüksetme şansı yok. maddi durumun yerindeyse nihat bengisu, değilse ortalama bir doktora gitmeni öneririm. ameliyatsız kıl dönmesi yazınca birkaç doktor çıkıyor zaten, onlar işin ehlidir. genelde kendi kliniklerinde yaparlar.

  • tolga asp  (29.06.15 14:40:29)
hacı askerlik işi sakat, önce sevk alıcaksın vs. pis bir yere düşersen öyle bitirebilirsin askerliği bak.

  • Absinthe75c  (29.06.15 14:42:33)
ben şimdi yarın randevu aldım hastaneden. ne dim doktora?

ben askerliğe ayarlamıştım onu ya. son 15 gün, son 1 ayda gider hastaneye ameliyatı olur eve dönerdim diye düşünüyodum.

4 sene önceki doktorumun yaptığı gibi temizleme vs bir sey yapıp geçistiremez mi bi süre.
  • brad pitt  (29.06.15 14:46:59)
yarınki doktor iltihabı akıtabilir. geçici bir çözüm olur tabi.

  • zgrydn  (29.06.15 14:58:36)
askere kadar geçirsin çözümüyle abi, eyvallah.

  • brad pitt  (29.06.15 14:59:10)
(bkz: mevlüt topbaş)

nam-ı diğer egzozcu mevlüt. konu götse bu doktora gitcen. basur ve kıl dönmesi konusunda adamı methediyorlar.

ağustosa kadar seni fabrika ayarlarına çevirir.
  • corneillus  (29.06.15 15:34:54)