[]

Yenibosna ulaşım

Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Cad. Yenibosna/ Istanbul

Bu adrese ataturk havaalanından en kolay nasıl gidilir?

Tesekkurler.

 
Ulusoy'un tesisine mi gideceksiniz? Adresi yazınca yekten ona yönlendiriyor da.


  • d max  (29.06.15 02:02:10) 
Toplu taşıma ile doğrudan ulaşım yok ama yakın taksiyle 15 lira civarında tutar.


  • slayerrr  (29.06.15 03:16:48) 
atatürk havalimanın içinden metro var zaten şirinevlere. şirinevlerden yenibosna yürüyerek bile gidilir ama metrobüse binersen 1 dk. ya yenibosna yönüne gidecek bir otobüs vs ama dediğin adresi bilmiyorum. akıllı telefonun varsa trafi türkiye'yi indir.

bence şirinevelre kadar ya da yenibosnaya kadar gelip taksiye bin ama bninmeden önce sor biliyo musun burayı diye.
  • deryack  (29.06.15 05:03:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.