DHL Gumruk isleri

Cinden dhl ile gelen 25 adet elektronik devrem gumruge takildi. Ustuneki fiyat 75$ di, kutunun agirligi da 2 kg. DHL'den bunu almak icin ne kadar oara odeyecegim?

Bildiğim kadarıyla baya bir ödeme çıkaracaklardır. Hatta gümrükte kaldığı gün başına para alındığını duymuştum hızlı davranmakta fayda var. Eğer 25 adet devre birbiriyle aynıysa yada benzerse aynı üründen max 3 adet getirme limiti var ondan takılmıştır.

  • mrmlq  (28.06.15 21:44:40)
%20 vergi + gümrük masrafları depolama vs vs

  • sen de git sen de unut  (28.06.15 21:47:24)
alamayabilirsiniz. 25 devre zaten toplu bir ithalat işlemi gibi. o parasal sınırlar kişisel şeyler için. ticari amaçlı değil.

  • prodeq  (28.06.15 22:11:38)
25 i de aynı malzeme mi?

  • kosun lan mevzu var  (28.06.15 22:33:32)
Dhl sıkıntı. Alamazsan şaşırma

  • stiletto heel  (28.06.15 23:00:57)
25 i de ayni devre. Vergisini vs sini vermeye raziyim. Almam lazim ama. Bunun icin nasil bir yol izlemem gerekiyor?

Devreler kisisel geldi, sirket araciligiyla degil.
  • klassno  (28.06.15 23:26:15)
dhl e ithal etcem diyeceksiniz.

onlar bi şekilde işlemleri yapacaklar.

hizmet ardiye ve gümrük vergisini bildirecekler. ödeyip malzemeyi alacaksınz.
  • kosun lan mevzu var  (28.06.15 23:33:00)
Tamam bir de oyle deneyelim sansimizi. Tesekkur ederim herkese.

  • klassno  (28.06.15 23:43:31)
bi an once dhl ile iletisime gecmen lazim, orda durdugu surece de bi miktar para odeyeceksin az da olsa. yuksek ihtimal alirsin heralde

  • jedilance  (29.06.15 01:03:03)
Mümkünse birdahakine normal posta ile göndertin. Hiç ugrasmazsiniz. Vergiyi boku pusuru kutunun üzerine hesaplayıp yazıyorlar (ptt) kapınıza geliyor ödüyorsunuz ve alıyorsunuz

  • vincenzo  (29.06.15 03:44:30)