İngilizce yardım, bu cümleyi nasıl oluştururum?

Merhaba şu cümle için yardım edebilir misiniz, söylemek istediğim şey:

Sağlıklı yaşam standardını promote eden kampanyalar hazırlanması, sadece insanları negatif etkilemekle kalmaz, aynı zamanda istedikleri hayata ulaşamayacakları için onların mutsuzluğuna yol açar.

Türkçe anlama bakmayın atmasyon bir cümle, sadece bu cümleyi kurmak istiyorum:) Şöyle yazdım ama olmadı..

Creating campaings to support healthy life style, will not only affect people on negative way, also will make them unhappy because they would not reach the life that they are seeking.

Olmuşsa da güzel olmadı, nasıl daha iyi ifade edilir böyle bir cümle. Teşekkürler şimdiden!

Organizing a campaign to promote a standardization for healthy life style will not only influence people negatively but also will lead to unhappiness since they would not be able to reach a life style which they desire.

tense olarak will de olur, simple present da.

organize a campaign daha uygun olur.

edit: infernal majesty ufak bir yeri düzeltti şimdi daha güzel oldu :3
  • neferkitty  (28.06.15 20:51:20 ~ 21:12:06)
nefer'i düzeltmek bize düşmez ama not only.. but also daha etkili :)

  • Mcfly  (28.06.15 21:12:15)
süper:) çok teşekkürler!

  • maymuncuq  (28.06.15 22:05:15)
lead yerine cause diyebilirsin.

  • baldur2  (29.06.15 11:33:03)