şunlardan hangisini izleyeyim.

az yorum, puan vs ekler misiniz yanına :)

Rush
American Sniper
The Bourne Legacy
Jack Reacher
Battleship
Total Recall
Chronicle
Noah
Thor: The Dark World
Argo

meh 'i gorunce aha bu kesin minik donut canavarının yazısıdır dedim.

Hepsini bırak, interstellar izle.

hepsine bedel.
  • anonymice  (28.06.15 20:38:02)
teşekkürler.

2012-2015 imdb box office listesinin linkini paylamıştı bir arkadaş bana. (ben yapamadım, yine o listeyi bulursanız sevinirim)

o listede romantik, duygusal, ekstra bilim kurgu filmleri hariç tüm filmleri izledim. bu yüzden artık bunlar kaldı.

siz önerin o zaman, izlememişsem izleyeyim. elde bunlar kaldığı için izliyorum :)
  • brad pitt  (28.06.15 20:44:12)
rush, argo

  • bass solo take one  (28.06.15 21:04:44)
Battleship'i salla

Rush ve argo. İkisi de güzel.
  • esquares  (28.06.15 21:09:36)
Rush: Çok güzel film. Güzel insanlar var, dolu, heyecanlı.

The Bourne Legacy: Matt Damon olmayınca tadı tuzu yok, serinin önceki filmleri kadar iyi değil ama gideri var.

Jack Reacher: Ben çok beğendim, iyi bir gerilim aksiyon filmi. Sahnelere özenilmiş. Efektli, tırt aksiyonlardan değil.

Total Recall: Çerezlik, izlemesi zevkli. Kadro güzel insanlarla dolu.

Thor: The Dark World: Eğlenceli, özel efekti bol, fantastik film. Hoş ve boş.

Argo: Gayet güzel, ilgiyle izlenilen bir film. Diğerlerinden daha dolu, çünkü gerçek bir olaydan esinlenilmiş senaryoda.

American Sniper hakkında iyi şeyler duydum, henüz izleyemedim ama izleyeceğim. Battleship hakkında kötü eleştiriler var hep, izlemeyi düşünmüyorum. Chronicle hakkında fikrim yok, adını yeni duydum. Noah'nın kadrosu iyi ama film bayar mı bilmiyorum, izlemedim.

Sıralamam şöyle:

Rush
Argo
Jack Reacher
Total Recall
The Bourne Legacy
Thor: The Dark World
  • whimsical  (28.06.15 23:22:38)
Total Recall sinemada izleyip gayet beğenmiştim

  • deryack  (29.06.15 05:26:09)
Cok tesekkurler.

  • brad pitt  (29.06.15 08:23:40)