Viyana

Ben 1 haftaya Viyana'ya gidiyorum. 15 gün gibi bir süre orada kalacağım. Orada yurt ayarlamak için 600 €'luk bir depozit ödedim. Ancak hiç yer olmadığını söylediler.Açıkçası 370 €'luk bir yurt odası oldukça konforlu. O fiyata bir otel bulabilir miyim? Nerede nasıl kalacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Neden depozit ödedinki o zaman ?
Bu zamanda (okulllar baslamak üzere) Yurt , hostel zor ama insallah bulursun bulamazsan biz 21. Bezirk te Donufelderstraße 54 numara/floridsdorf studentenheim dayiz ... yardimci olmaya calisiriz ...

  • kedisiyami  (14.09.09 18:21:15)
bu viyana'daki yurtlara bakan yer önce depozit yatırmalısın demişti. en kötü ihtimalle 1 senelik rezerve ederim. ben öncelikle yüksek lisans sınavına gireceğim orada. kazanırsam orada okuyacağım, o yüzden. teşekkür ederim.

  • rumuz nickname  (14.09.09 18:30:39)
almancan varsa suraya bak, kisa süreli kalinacak yerler de oluyor ara sira:
www.jobwohnen.at
mesela bu tutulmamissa sana uyar:
www.jobwohnen.at
almancan yok veya cok azsa suralara bak:
www.apartment.at
www.studentaccommodation.org
kolay gelsin.
  • shi aila  (14.09.09 19:29:04)
er kişiysen eğer 15. viyanada mgv var, oraya git, türkiyeden bir referans bul milli görüşcü, beleşe kalırsın paşalar gibi ya evlerine ya bir camiye yerleştirirler para da vermezsin... işim olmaz deme bu diyarlarda butür çıkar ilişkileri önemli :) (istersen referansın olurum bu arada)

  • alchemistt  (14.09.09 19:56:21)
oraya gittiğinde yurt işini yuz yuze konus. kuzene de yok dediler , gitti orada aynı yerde ayarladı.

  • lngrad  (14.09.09 21:52:49)