genel cerrahi

2 sene önce kıl dönmesi ameliyatı oldum, açık ameliyat yaptılar 2 senedir yara kapanmıyor , ve evet 2 senedir doktora gitmiyorum çünkü korkuyorum , ama artık inanılmaz rahatsızlık vermeye başladı, akıntı oluyor ağrı yapıyor neredeyse hiç oturamıyorum ama korkuyorum çok ciddi bir durum var mıdır, yoksa gider bir ameliyat daha yapılır kurtulur muyum ?

ben de açık ameliyat oldum. hastalık nüksetmiş dediklerinden anladığım kadarıyla. tekrar görün doktora, açık ameliyat ol orayı kesip temizliyorlar. 1 haftaya normal hayatına dönersin yara büyükse.

  • blues guitar forever  (28.06.15 03:28:12)
en kötü ne olabilir hocu gitsene doktora. götünü kesecek değiller ya? di mi?

  • cekilmis gayfe  (28.06.15 03:30:41)
abi hastalık hiç bitmediki nüksetsin, 2 senedir kendi çapımda o bölgeyi temiz tutmaya çalışıyorum ama artık ciddi bir sorun olacağını düşünüyorum , kan akıyor koku yapıyor, koyduğum sargı bezine yeşil bir sıvı bulaşıyor , sakat falan kalmaktan korkuyorum acaba gitsem hemen düzelirmi

  • docrivers  (28.06.15 03:30:48)
abi yanlış anlama da, manyak mısın sen? 2 senedir vücudunda iltihap tutuyosun, 2 senedir derinde açık bi yer var her türlü enfeksiyon kapabileceğin, 2 senedir oturamıyosun 2 senedir vücudun orayı iyileştirmeye çalışıyo ve belli ki bi engel var. abi 2 sene 2. 700 gün en az. allah aşkına git doktora yav.

  • icim urperiyor  (28.06.15 04:11:25)
koku, yeşil akıntı, iyileşmeyen ameliyat yarası? çok bile yaşamışsın, sana verilen bu fırsatı tepme ve hastaneye git.

bu sefer yarana iyi bak, pansumanını ihmal etme.
  • Lim5  (28.06.15 05:02:08 ~ 05:02:40)