bir web sitesinde olan resmi bulmak istiyorum. nasıl yapabilirim?

soru başlıkta, çok acil yalnız.
sitenin içinde görmek istiyorum, google görsellerde değil.

nasıl ya :/ google görsellerde arayınca direkt image linki mi veriyor. oralarda bir yerde normal linki de veriyor olabilir. aranıcak şeyi ve siteyi söylesene bi de biz arayalım

  • glamdr1ng  (27.06.15 22:32:36)
@glamdr1ng: tıpkı pdf dosyası içinde "merhaba" kelimesini aratmak gibi. program, benim istediğim web sitesinde, örnek resmi bulacak. anlaşılır oldu mu?

  • m e b  (27.06.15 22:39:27)
(bkz: httrack)
(bkz: teleport pro)

arama olayı falan yok bildiğim kadarıyla ama programlar bir web sitesindeki ulaşılabilir tüm görselleri ve sayfaları indiriyor. belki işine yarar. çok açıklayıcı anlatamamışsın ben de anlayamadım tam
  • anil  (27.06.15 22:49:58)
@anil: hani google görsellerde fotoğraf sürükleyip bırakıyoruz da o bizi siteye filan yönlendiriyor ya, işte ben onu google üzerinden değil de doğrudan site içerisinden halletmek istiyorum. pinterest'te bir resmi kimin paylaştığını bulmak istiyormuşum gibi düşünün biraz. ya hala mı anlaşılamadım? :(

  • m e b  (27.06.15 23:04:44 ~ 23:05:10)
google image search'ü mü kastediyorsun? eğer öyleyse buna google izin verdiği için yapabiliyorsun, bu google'ın bir arama özelliği yani. pinterestte zor o

  • anil  (27.06.15 23:08:54)
@anil: elimde bir görsel var. ben bunun, bir alışveriş sitesine ait olduğunu biliyorum ama hangi ürüne ait olduğunu bilmiyorum. işte ben o ürünü o site içerisinde bulmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim, onu sormak istemiştim.

  • m e b  (27.06.15 23:22:46)
google image search - tut dosyayi sürükle birak - cikan sayfada arama cubugunda resim dosyasi yanindaki anahtar kelime (varsa sil) yerine

site:www.hepsiorada.com yaz, tekrar araya bas.

o sitede o görseli arayacaktir.

olup olmadigini söyle bize de.
  • wiillii  (28.06.15 00:38:19)
google görsellerde aratınca hangi sitelerden bulduğunu yazıyor işte . Sayfayı ziyaret et deyince de o sitede açıyor. olmadı buraya yükle biz deneyelim.

  • henry gale  (28.06.15 00:43:40)
@wiillii & @henry gale: ikinizin de dediği olmadı. bulamadım sitede.

  • m e b  (28.06.15 00:54:42)