Schengen Vizesini Multi ve Uzun Almak

Şimdiye kadar 2 schengen vizesi aldım, biri Fransa biri Almanya. İkisi de dalga geçer gibi tek giriş ve biri 11 gün(10 günlük gezi) biri 4 gün (3 günlük gezi) verdi. Deli etti beni.
2 yıldır bordrolu işi olan, şimdiye kadar ailesiyle seyahat etmiş insanım. Avrupa'ya, Amerika'ya 4-5 kere girip çıktım.
Şimdi soru şu, bayramda Samos, yazın devamında Sakız, eylülde Berlin planım var. Daha biletler alınmadı, rezervasyonlar yapılmadı. Ben Yunanistan'dan vizeye başvururken bunları öne sürüp dikkate alacakları şekilde "uzun verin nolur.." diyebiliyor muyum? Desem nasıl diyebilirim? Ne gerekiyor?

yunan a ilk giriş 1 ay veriyorlar.
sonraki giriş 3 ay
olarak devam ediyor.
  • jamswety  (26.06.15 17:06:51)
diyemiyorsun.

  • baldur2  (26.06.15 17:06:58)
dilekçe yazabiliyorsun durumunu anlatan

  • sta  (26.06.15 17:16:37 ~ 17:16:48)
almanya merkez ofisimiz bana da 6 ay vermelerinden, tekrar masraf etmekten çok sıkıldıkları için 2 yıla yaydıkları bir eğitim takvimi yazdılar davet mektubuna. okurken gülünecek bir davet mektubuydu ve hiç gerçekçi değildi. çat diye verildi 2 yıllık. sanıyorum sizde dilekçe yazabiliyorsunuz bunu anlatan.

  • Phoebe  (26.06.15 17:53:39)
Bilet rezervasyonlarini da ibraz edip dilekçe ile durumu anlatabilirsiniz. Uzun verebilirler.

  • stavro  (26.06.15 18:28:25)