Arabamı satın alan kişi parayı verip devri pazartesi almak istiyor

Bugün yoğunmuş, haftasonu da araba lazımmış. Sizce parayı hesabıma yatırdıktan sonra arabayı versem bir sorun olur mu? Adam eli ayağı düzgün birisine benziyor ama kararsız kaldım yine de

mal bir yana para bir yana verme..

  • dokuzonbeş  (26.06.15 13:05:17)
bir handikapı söyleyeyim;
parayı verdi, arabayla gitti kaza yaptı, soygun yaptı. kime anlatacaksınız derdinizi?

  • kisa  (26.06.15 13:06:16)
manyak mısın tabii ki verme

  • ozoutlaw  (26.06.15 13:06:26)
eft yapar geri çeker, alır kaçırır esrar nakliye eder arabayı koyup kaçar kaybolur. madem lazımsa gitsin kiralasın.

  • bana da mi lolo  (26.06.15 13:06:34)
Başını ağrıtma hiç bence.

  • phoenixboy  (26.06.15 13:19:29)
yok öyle dava, verme.

bu 2. el araç olaylarında akla gelmeyecek türlü türlü hile hurda dönüyor. aman diyeyim
  • nucleon  (26.06.15 13:27:01)
amcamın basına geldi aynısı. kendi yapmadıgı bir kaza yuzunden sadece ruhsat onun üzerine oldugu için su an yaklaşık 200 milyar ceza çıktı mahkemeden.

  • t joe  (26.06.15 13:27:29)
adam iyi birisi de olabilir iyi niyetli de olabilir ama gerek yok böyle şeylere, girer radara yakalanır farkına varmaz 2 ay sonra size tebligat yapılır. hoş değil. tam da bu haftasonu mu araba elzem oldu sen olmasan nasıl halledecekse şimdi de öyle halletsin artık

  • gaza gelen  (26.06.15 13:29:59)
bak bir de şöyle birşey var, arabayı almak için buluşmayacak mısınız? mesai saatleri içinde noterde 5 dk da halledilen bir olay bu.

o kadar acil olsaydı bir şekilde ayarlardı.
  • nucleon  (26.06.15 13:39:38)
kodumunun dünyasında babana bile güvenmicen;)

  • yambiliyami  (26.06.15 13:47:33)
kesinlikle hayır. verme.

  • siedorf  (26.06.15 13:51:32)
dostum hiç birşey olmasa trafik cezası olsa sen sorumlusun. 2014 ocaktan ceza geldi, aylar sonra sana ceza tahakuk ederse ne yapıcaksın?
o yüzden yapma

  • Absinthe75c  (26.06.15 13:52:18 ~ 13:53:03)
Çok klasik gazete haberi konusu olacak durumlar bunlar.

Doğru düzgün görünüyordu, bir anda aklım gitti, gayet iyi niyetliydi falan diye açıklamalar yapan akıllı ama anlık saflık yapan, şoku atlatamamış tiplere dönersin :).
  • osurdum  (26.06.15 13:56:04)