Tuvalette birşeyler okuyor musunuz?

Bazen dergiyle kitapla karşılaşıyorum ve şaşırıyorum. Ben sadece espri konusu olduğunu düşünüyordum.

hayır, son evi saymazsak yıllardır banyosu kıç kadar olan evlerde yaşadım. o kadar küçük ortamlarda çok bunalıyorum, elimi yüzümü falan kapıdan yıkıyorum yani o derece. o yüzden işimi görüp derhal kaçmaya bakıyorum. utanmasam direkt buraya bırakırım da çok ayıp olur diye yapmıyorum.

  • der meister  (25.06.15 23:31:03)
Mizah dergilerini tuvalette okuyorum.

  • angelus  (25.06.15 23:32:25)
okuyorum. boş boş bekleyerek zıçmak çok sıkıcı.

  • zgrydn  (25.06.15 23:32:59)
Cidden var mı la böyleleri. Ben de bi tek Amerikanya dizilerinde oluyor sanıyordum.
Hayır bok kokusunun içinde neden dakikalarca oturur ki insan. Kendi bokun olsa bile yine de bok işte. Ya da kakası gelmeden yarım saat önce gidip oturuyor mu millet nedir yani olay tam olarak...

  • büyük engizisyoncu  (25.06.15 23:37:46)
Kesinlikle okuyorum, elime ne gecerse. Son zamanlarda direk telefonla girip sozluk duyuru vs okuyorum. Hatta bu cevabi yazarken tuvaletteyim.

  • nwnd  (25.06.15 23:42:51)
Tuvalette ne yaparsan yap zevkli. Cok guzel kitap okunur, ders çalışılır. Oyun oynanır, se.. öhm.

  • widee  (25.06.15 23:43:45)
Debe'ye genelde tuvalette bakıyorum.

  • pike  (25.06.15 23:46:46)
ben de okumayanlara şaşırıyorum, canınız sıkılmıyor mu arkadaş?

  • reverse engineer  (26.06.15 00:01:32)
soylu +1 ancak bu kadar olur...en az sadece tuvalette okuyarak 7-8 kitap bitirmişliğim var

  • gkhT  (26.06.15 00:02:09)
bi şey okumuyorum ama telefonda oyun oynuyorum

  • deletesystem32  (26.06.15 00:07:44)
okuyorum muhakkak. e-book reader cebimde giriyorum tuvalete.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (26.06.15 00:12:34)
@godoşu beklerken ben herkesin girip bir dakikada çıktığını varsaydım. Sağol

  • phoenixboy  (26.06.15 04:14:53)
tuvalete telefonsuz ve sigarasız gidemiyorum. bir keresinde ekşi onediyo gazete falan 2 saat oturduğumu sonra kalktığımda ayaklarımı hissetmediğimi farkettim o an ayaklarıma felç indi sandım.

  • mrthany  (26.06.15 07:21:07)
okuyorum, bazen işim bitmesine rağmen bölümü bitireyim diye bekliyorum.

  • inheritance  (26.06.15 09:28:16)