Ankara'da renkli kagit alinabilecek kirtasiye

Eskiden.. bundan 10 ila 15 sene önce! Kizilay-kolej civarinda tek tek renkli kagit alabildigimiz kirtasiyeler vardi. Renkli a4 kagit ama en az 30 renk satilan... birer birer alabiliyorduk. Sonra kpandi sanirim o dukkanlar.

Su anda da boyle teker teker istedigim renkten kagit alabilecegim bir kirtasiye var mi Ankara'da bildiginiz?

Kızılaydan koleje doğru inerken solda zeki kırtasiye vardı, hala var mı bilemiyorum ama oraya bakılabilir,
Bir de üniversitelerin mimarlık fakültelerinin olduğu yerlere yakın olan kırtasiyelerde vardır bence,
Olgunların oradaki kırtasiyelerde bulunabilir bir ihtimal,
Hacettepe nin beytepe kampüsünde kukla diye bir kırtasiye var, orada onlarca rengi var, belki okuyan bi tanıdığınız varsa alabilir sizin için,
  • a perfect lie  (25.06.15 12:15:22)
kızılay - karanfil sokak gür kırtasiye

  • tirt star  (25.06.15 12:38:20)
Office 1 Superstorelarda bulabilirsin.
www.google.co.uk

  • archmage mahmut  (25.06.15 12:40:24 ~ 12:40:40)
karanfil sokak galeri ekin 1.katta

  • ladybug  (25.06.15 13:18:10)
Office1superstore, tomar tomar satiyor. tek tek satanini gormedim. Armada ve panorada... armadada kartonlar var ama kagit da satiliyor mu renkli gormedim mesela hic hatirlamiyorum, panora subesinde olmadigni biliyorum yeni sordum.

  • problematik  (25.06.15 13:30:38)