Evde yapabileceğim spor programı.

Selamlar,

1.87 boy, 100 kilo biriyim. spor salonuna kaydoldum lakin üşengeçlikten ve sıkıldığım için gidemiyorum. evde uygulayabileceğim, alet edevat gerektirmeyen bir program arıyorum.

bi' 15 kilo vermeyi hedefliyorum. basketbol, yüzme, paten falan yaptım zorluğu pek önemli değil o yüzden işe yarasın yeter.

bir de bunların dvd'sini mi satın alıyoruz internetten mi indiriyoruz o konuda da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

teşekkürler şimdiden.

ya sen eğer spor salonuna gitmeye üşeniyosan evde asla düzen oturtamazsın. ben bi dönem haftanın beş günü sadece birer saat süren pilates vs programlarına gidiyordum hocaya sormuştum amma hızlı sıkılaşıyomuşum filan diye yürüyerek mi geliyosun demişti. evde başarı diye bişey yok. hava da sıcak değil çık yürü koşamıyorsan. hareket gelsin vücuduna.

  • mula  (24.06.15 22:51:19)
Anlattığın tarzda evde sadece dans edebilirsin, mekik-şınav çekebilirsin, bir de yoga ve aerobik yapabilirsin. YouTube'da aerobik ve yoga videoları mevcut. İngilizce olarak ara.

  • iamelf  (25.06.15 01:08:57)
zorluk sorun değilse shaun t'nin insanity var, düzenli yaparsan istediğin sonucu alırsın.

  • kuzey li  (25.06.15 01:12:40)
Beslenmeni düzenle her gün minimum 1.5 saat yürü yeter sana 2 ay. 100 kiloyla evde hoplayıp zıplayıp eklemlerini eline alma bu aşamada.

  • angelus  (25.06.15 01:15:51)